Keystone logo

34 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Bezpieczeństwo międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
  • Bezpieczeństwo międzynarodowe
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (34)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Bezpieczeństwo międzynarodowe

Osoby zainteresowane studiowaniem rządu i porządku publicznego mogą wybrać do odkrywania coraz Master of Arts in International Security. Stopień ten przygotowuje studentów do analizy i zrozumienia bieżących wydarzeń i problemów dotyczących bezpieczeństwa.

Co to ​​jest MA in International Security? Program ten uczy studentów o krajowych i globalnych polityk bezpieczeństwa, działań i wyzwań współczesnego świata. Większość kursów będzie dotyczyć wojskowych, środowiskowych, społecznych i czynniki demograficzne. Oferujemy wiele programów, a nawet wymagają badań lub staże. Studenci będą uczyć się o historii międzynarodowego bezpieczeństwa i jak to się zmieniło w ciągu ostatniego stulecia. Stopnia w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego pozwala do kariery w inteligencji, polityce zagranicznej, służbie zagranicznej, i innych dziedzinach związanych ze sprawami międzynarodowymi.

Studenci uzyskać Magister bezpieczeństwa międzynarodowego, aby mieć większą zdolność do rozwiązywania złożonych problemów bezpieczeństwa w XXI wieku. Z interdyscyplinarnego zrozumienia bieżących wydarzeń, absolwenci tych programów są gotowi, aby rozwiązać niektóre z najtrudniejszych problemów, przed jakimi stoi społeczność światowa. Studenci zakończyć program z wiedzy i umiejętności, które sprawiają im atrakcyjne perspektywy dla wielu międzykontynentalnych kariery.

Koszt międzynarodowych programów ochrony waha się między instytucjami. Kontaktując się bezpośrednio do szkoły może udzielić bardziej szczegółowych informacji finansowych. Większość programów ma około dwóch lat, aby zakończyć, ale mogą wynosić od jednego do trzech lat.

Osoby, które uzyskają tytuł magistra w bezpieczeństwo międzynarodowe na ogół kariery w stosunkach międzynarodowych, które obejmują szerokie spektrum możliwości.Na przykład absolwent może znaleźć pracę jako dyplomata, decydenta, analityk, naukowiec, lub urzędnika wojskowego. Absolwenci mogą przejść do pozycji humanitarnych i rządowych, jak również.

&nbsp

Wiele renomowanych uniwersytetów oferuje programy online dla osób poszukujących tytuł magistra w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego. Te opcje online są doskonałe dla osób, które mogą być pracujących lub podróżujących, gdy są na kursy. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.