Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Opieka zdrowotna Nauki żywieniowe Nauki o żywności Bezpieczeństwo żywności 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Opieka zdrowotna
  • Nauki żywieniowe
  • Nauki o żywności
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Opieka zdrowotna Nauki żywieniowe Nauki o żywności Bezpieczeństwo żywności

Studenci realizują Master of Arts, gdy są zainteresowani zaawansowanym studiowaniem, który wykracza poza stopień licencjata. Wielu studentów, którzy poszukują studiów magisterskich, ukończyło wcześniej studia licencjackie w dziedzinie nauk humanistycznych lub nauk ścisłych.

Co to jest MA w zakresie bezpieczeństwa żywności? Program ten dotyczy stosowania technik naukowych do produkcji, transportu i przechowywania żywności. Podczas studiów magisterskich w tej dziedzinie możesz ukończyć kursy z zakresu rolnictwa, gospodarki wodnej, nauk o żywności, produkcji żywności, biologii i weterynarii. Ten multidyscyplinarny program obejmuje połączenie wymaganych tematów, obieralnych i projektów grupowych. Możesz być w stanie wybrać obszar zainteresowania, przeprowadzić indywidualne badania lub pracować z profesjonalistami w terenie. W niektórych programach może być wymagane ukończenie pracy dyplomowej lub końcowego projektu przed ukończeniem studiów.

Zdobycie tytułu magistra zapewni ci pozycję lidera w swojej dziedzinie. Więcej możliwości kariery i wyższe wynagrodzenie początkowe są często dostępne dla tych, którzy posiadają wyższe stopnie. Twoja wiedza i umiejętności mogą Cię zaspokoić, ponieważ problemy związane z bezpieczeństwem żywności nadal rosną.

Koszty związane z ukończeniem IZ w zakresie bezpieczeństwa żywności będą się różnić w zależności od wybranej szkoły i programu. Zdobycie tytułu magistra na ogół wymaga od jednego do trzech lat studiów w pełnym wymiarze godzin. Skontaktuj się z wybranymi szkołami, aby dowiedzieć się więcej na temat opłat i czesnego.

Po ukończeniu studiów magisterskich możesz znaleźć pracę jako konsultant lub menedżer w dziedzinie rolnictwa lub zdrowia publicznego. Absolwenci Twojej dziedziny często znajdują pracę w agencjach rządowych lub międzynarodowych firmach spożywczych. Będziesz także kwalifikował się do pracy jako naukowiec na uniwersytecie lub w innej firmie. Jeśli chcesz kontynuować naukę, stopień magistra jest często warunkiem wstępnym do uzyskania stopnia doktora.

Rozpocznij swoją karierę w bezpieczeństwie żywności, odkrywając wiele możliwości edukacyjnych opisanych na naszej stronie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.