Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk humanistycznych (MA) w Architektura wnętrz w Łódź, Polska 2023

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Architektura wnętrz w Łódź, Polska 2023

Przegląd

Łódź jest trzecim co do wielkości miasto kraju. Miasto jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem życia akademickiego. Jest domem dla trzech głównych państwowych uniwersytetów, sześć szkół wyższych oraz szereg mniejszych szkół. Jest wiele godnych szans edukacyjnych dla studentów z zagranicy w Łodzi.

Badanie architektury wnętrz opiera się na zmianach strukturalnych dokonanych w budynku. Architekci wnętrz tworzą i dostosowują projekty do potrzeb konkretnej funkcji, praktycznego celu lub preferencji estetycznych.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Polska
  • Studia architektoniczne
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo
  • Projektowanie
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania