Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 6 Magister nauk humanistycznych (MA) w Architektura wnętrz 2023

6 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Architektura wnętrz 2023

overview

Studenci sztuk pięknych, nauk społecznych i humanistycznych często decydują się na uzyskanie tytułu magistra po ukończeniu studiów licencjackich. Studia podyplomowe pozwalają osobom przejść do uzyskania stopnia doktora lub znaleźć lepsze możliwości kariery zawodowej w wybranej dziedzinie.

Czym jest MA w architekturze wnętrz? Zdobycie tytułu magistra architektury wewnętrznej wiąże się z poznaniem szerokiej gamy teorii projektowania i architektury. Podstawa programowa obejmuje projektowanie i jego analizę, programowanie oraz społeczną i przestrzenną interakcję człowieka. Równie częste są planowanie przestrzenne i obserwacja terenu. Niektóre uczelnie uczą studentów stosowania kolorów i materiałów, metod budowy wnętrz, kodów i przepisów, mebli i systemów budowlanych oraz komponentów. Profesjonalne praktyki biznesowe są również powszechnym kursem.

Ludzie, którzy zdobywają tytuł Master of Arts w architekturze wnętrz, często mają do dyspozycji szeroką gamę umiejętności. Mogą uczyć się umiejętności komunikacji i słuchania, aby zrozumieć, czego potrzebuje klient, i zazwyczaj uczą się, jak używać własnej wyobraźni i kreatywności, aby żądania klientów działały w dostarczonej przestrzeni. Inne nabyte umiejętności zazwyczaj obejmują organizację i elastyczność.

Studenci płacą różne czesne za uzyskanie stopnia w architekturze wnętrz. Niektóre szkoły pobierają więcej niż inne, a ceny za edukację różnią się w zależności od kraju. Należy również uwzględnić stypendia, stypendia i czas trwania programu.

Zdobycie tytułu magistra architektury wnętrz może otworzyć drzwi do kilku ścieżek kariery. Absolwenci programu mogą zdecydować się na pracę jako projektant wnętrz lub wizualny merchandiser. Inni mogą znaleźć drogę prowadzącą do projektowania eksponatów lub zestawów telewizyjnych i filmowych. Niektórzy absolwenci mogą zdecydować się wykorzystać swoją wiedzę, stając się projektantami tkanin, projektantami mebli lub stylistami wnętrz. Właściciele domów, właściciele firm, fotografowie i wiele innych osób uważa, że ​​trzeba zmienić styl pokoi, co oznacza, że ​​absolwenci mogą znaleźć się w wielu branżach.

Niezależnie od tego, czy przez Internet, czy w jednej z setek szkół wyższych na całym świecie, uczniowie mają wiele możliwości wyboru miejsca studiów. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia architektoniczne
 • Architektura wnętrz
fields_of_study
 • Studia architektoniczne (6)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format