Keystone logo

20 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Archeologia 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Archeologia
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (20)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Archeologia

  Master of Arts w archeologii mogą być odpowiednie dla studentów po-matur, którzy poszukują kariery w praktyce badań lub archeologicznych badań terenowych. Program MA pozwala studentowi głębsze zrozumienie ludzkiej historii poprzez badania materiałów, że starożytne cywilizacje, które pozostawiły za sobą.

  Co to ​​jest MA w archeologii? Magister archeologii kształci studentów do praktycznych prac archeologicznych, w tym odzysku, obróbki i interpretacji artefaktów w polu. Student otrzyma również instrukcję w dziedzinie pokrewnej poznawczych, takich jak antropologia, historia, historia sztuki. Wielu studentów decyduje się specjalizować w określonym czasie lub obszaru geograficznego. Wiele szkół oferuje różne rodzaje programów magisterskich w archeologii, które mogą obejmować Geoarchaeology, Archeologiczny zarządzania dziedzictwem, Art porównawcze i Archeologii i wiele innych.

  Przez postęp nauki w archeologii na poziomie magisterskim, studenci zdobędą zarówno wiedzę praktyczną i teoretyczną wiedzę w tej dziedzinie. Stopień ten może być idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie jest gotów zobowiązać się do tradycyjnego planu na poziomie absolwent osiągnięcia doktorat danego pola Jeśli jest to przypadek, stopień MA może być używany jako odskocznię do doktor później w karierze ucznia; lub mogą stać się cennym elementem wykształcenia danej osoby, która zdecyduje się specjalizować w dziedzinie pokrewnej.

  Koszt uzyskania magistra jest bardzo zróżnicowana w oparciu o instytucję akademicką, lokalizacji i długości programu. Studenci chcą poświęcić czas, aby pewne porównanie kosztów przed podjęciem decyzji w sprawie programu.

  Posiadacz magistra archeologii może mieć kilka różnych ścieżek kariery do wyboru.Muzea, agencje rządowe i instytucje akademickie są przykłady możliwych pracodawców posiadaczy stopnia na poziomie magisterskim. Posiadacz MA mogą zostać zakwalifikowane zostać archeologiem projekt - który nadzoruje wykopaliska, obsługuje budżety i pisze propozycje - lub menedżer w firmie zarządzającej badania kultury.

  Kursy online pozwalają uczniom badać ich MA w archeologii w sposób, które uzupełniają swoje indywidualne style życia. Często mogą one być wykonane w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.