Keystone logo

4 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Antropologia kulturowa 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki społeczne
 • Antropologia
 • Antropologia kulturowa
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Antropologia kulturowa

  Czy kiedykolwiek intrygowały Cię różnorodne kultury, wierzenia i praktyki, które składają się na nasz świat? Jeśli tak, antropologia kulturowa może być idealnym kierunkiem dla Ciebie. Ta fascynująca gałąź antropologii zajmuje się badaniem społeczeństw ludzkich, badając różne aspekty, takie jak wartości, idee, technologie, ekonomia i nie tylko.

  W trakcie studiów odkryjesz główne perspektywy teoretyczne i kluczowe koncepcje, które ukształtowały dziedzinę antropologii. Będziesz także miał okazję poznać bogate bogactwo kultur ludzkich na całym świecie, zagłębiając się w takie aspekty, jak język, religia, pokrewieństwo, płeć, rasa i pochodzenie etniczne.

  Twoje studia prawdopodobnie poprowadzą Cię przez kursy z zakresu globalizacji, instytucji społecznych i antropologii stosowanej, zapewniając wszechstronne doświadczenie edukacyjne.

  Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kontynuować karierę w środowisku akademickim, w sektorze prywatnym, czy w świecie non-profit, Twój unikalny wgląd w złożoność społeczeństw ludzkich umożliwi Ci wniesienie znaczącego wkładu w nasz coraz bardziej połączony i zróżnicowany świat.

  Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.