Keystone logo

22 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Studia językowe Anglistyka 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Studia językowe
  • Anglistyka
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Studia językowe Anglistyka

MA lub Master of Arts to zazwyczaj jeden do dwóch lat stopień magistra w skoncentrowanej dziedzinie nauki w humanistyce lub nauk społecznych.

Czym jest magister anglistyki? Studenci, którzy zajmują się tym zaawansowanym stopniem, mogą spodziewać się różnorodnych zajęć, w tym studiowania literatury angielskiej, angielskiej jako drugiego języka, lingwistyki, historii języka angielskiego, a nawet literatury porównawczej i mitologii. Niektóre programy mogą obejmować zajęcia, które koncentrują się na pedagogice, czyli nauczaniu języka angielskiego i sztuki językowej.

Magister anglistyki jest cenny, ponieważ może przynieść wiele umiejętności, które można przenieść na wiele ścieżek kariery. Prawdopodobnie poprawisz komunikację, a zwłaszcza umiejętności pisania, umiejętności krytycznego myślenia i zdolność rozumienia i wyjaśniania historii i kultury. Te umiejętności i ten zestaw wiedzy są przydatne w wielu karierach, ale są również przydatne w życiu.

Koszt programu oferującego magistra filologii angielskiej może się znacznie różnić w zależności od konkretnego programu. Ponieważ koszt jest czynnikiem dla wielu studentów, jest to coś, co prawdopodobnie chcesz zbadać, patrząc na różne programy.

Studia magisterskie z anglistyki mogą wspierać Cię w różnych wyborach zawodowych. Wielu wybiera ten stopień, ponieważ chcą pracować jako pedagodzy, ale jest także przydatny dla osób, które chcą zostać pisarzami, prawnikami i właścicielami firm. Ponieważ umiejętności zdobyte w Master of Arts mają zastosowanie do wielu karier, istnieje wiele dostępnych opcji, w tym uzyskanie stopnia doktora.

Ponieważ wyższe stopnie naukowe w języku angielskim są tak elastyczne, wydają się być popularne. Oznacza to, że masz wiele opcji na prowadzenie studiów magisterskich z anglistyki online i na kampusach na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.