Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 18 Magister nauk humanistycznych (MA) w Amerykanistyka 2024

18 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Amerykanistyka 2024

Przegląd

Wielu studentów, którzy chcą kontynuować studia akademickie poza licencjat wybrać do prowadzenia stopień magistra. Ten stopień zaawansowanym poziomie oferuje specjalistyczne badania w danym obszarze zainteresowań i jest warunkiem dalszych rodzajów koncentruje badania, takie jak studia doktoranckie.

Co to jest mgr Studiów Amerykańskich? Po prostu, Program zapewnia studentom specjalistycznych studiów kultury i dziedzictwa Ameryki. W tym celu uczniowie mają tendencję do badania amerykańskiego społeczeństwa za pośrednictwem wielu różnych dziedzin, w tym socjologii, społeczno-ekonomiczne, polityczne i literackie, by wymienić tylko kilka. Dodatkowo, wiele kierunki studiów oferują własne unikalne podejście do skupienia lub amerykańskich badań, takich jak prowadzenie szkoleń w zakresie wdrażania humanistycznych publicznych i programów edukacyjnych lub dynamikę zmian kulturowych. Niektóre programy mają studenci wybierają temat badań będących przedmiotem ich ostatni rok, takich jak African American badań lub indiańskich wpływów.

Istnieje wiele korzyści z zdobywając tytuł magistra Studiów Amerykańskich. Większość uczniów wskazują na dobrze zaokrąglone, edukacji intelektualnej że stopień zapewnia. Wiele programów oferuje studentom staż szans ich ostatnim semestrze studiów, który zapewnia zarówno praktyczne doświadczenie i cenne kontakty.

Koszty zdobywając tytuł magistra Studiów Amerykańskich różnić w zależności od szkoły i od lokalizacji szkoły. Dla dokładniejszego rozliczania kursu i rejestracji opłat, skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły.

Absolwenci z tytułem magistra w American Studies znalezienie pracy w różnych sektorach, w tym w mediach, reklamie, marketingu i administracji politycznych. Popularne wśród wybory zawodowe absolwentów to dziennikarstwo, publikowanie, rozpowszechnianie, nauczania i bibliotekoznawstwo. Niektórzy absolwenci używać stopnia jako odskocznię do studiów doktoranckich w amerykańskich badań lub innych dyscyplin.

Istnieje wiele możliwości, aby zarobić magistra Studiów Amerykańskich w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Programy w instytucjach zagranicznych mają tendencję do zaoferowania unikalne spojrzenie na polu. Wiele szkół oferuje również programy online dla stopnia. Aby zacząć, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
  • Amerykanistyka
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (18)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania