Keystone logo

16 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Afrykanistyka 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki społeczne
 • Studia regionalne i lokalne
 • Afrykanistyka
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (16)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Afrykanistyka

  Tytuł magistra jest pierwszy poziom stopnia po kawalerskim. To zazwyczaj dwuletni program często opiera się na obszarze badanym w ramach studiów licencjackich, choć osoba posiadająca tytuł licencjata może zwykle wykonywać magistra w każdej dziedzinie. W sensie praktycznym, magistra można uznać paszport do wyższego wykształcenia lub po prostu lepszych perspektyw zatrudnienia.

  Czym jest Magister studiów afrykańskich? Ten wyjątkowy stopień niestawiennictwo zaawansowanej wiedzy na arenie czynników społecznych, ekonomicznych, językowych i komunalnych społeczeństwa afrykańskiego. Ten bogaty kierunek studiów skupia szereg dyscyplin, a studenci mogą liczyć na bogatą ofertę kursów, w tym afrykańskim lingwistyki, nauk politycznych, historii i geografii. Typowy magisterskich poziom African Studies zajęć będzie także wysoki poziom analitycznego pisania, badań i seminariów mających na celu zwiększenie teoretycznej i umiejętności krytycznego myślenia.

  Korzyści z tytułem magistra w badaniach afrykańskich obejmują zyskuje cenny wgląd w kluczowe kontynentu w naszym coraz bardziej zglobalizowanym społeczeństwie. Posiadająca wyższe wykształcenie typowo każe bardziej konkurencyjne na rynku pracy.

  Koszt tego typu stopniu będzie zależeć od typu szkoły wybierzesz, rygoru swojego programu, wśród innych czynników. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń do przyszłej szkoły.

  Wykończenie magistra w badaniach afrykańskich ogólnie będzie kwalifikować się do wielu unikalnych i wartościowych miejsc pracy, takich jak antropolog, tłumacza lub pracownika pomocy zagranicznej. Można również pracować szereg stanowisk z kulturowo określonych organizacji non profit. Wielu absolwentów będzie kontynuować karierę naukową. Mogą one obejmować historię, a nawet literatury zadań z wyższego poziomu szkoły podstawowej do poziomu uczelni.

  Dokonywanie bardziej wyróżniać jest kluczem do uzyskania stopy w drzwiach na swoją wymarzoną pracę. Pobierz dzisiaj porusza ku sobie celów.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.