Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja Przywództwo edukacyjne Administracja Oświaty w Garden City, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Stany Zjednoczone
  • Edukacja
  • Przywództwo edukacyjne
  • Administracja Oświaty
Kierunki studiów
  • Edukacja (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja Przywództwo edukacyjne Administracja Oświaty

Garden City, New York to mała wioska, która jest gospodarzem ponad 20.000 mieszkańców i została założona przez bogatego Scotta w latach 1860-tych. Posiada kilka unikalnych zabytków, takich jak pola Roosevelt, który jest jednym z największych centrów handlowych na całym świecie. Jest także gospodarzem Adelphi University, który przeniósł się z Brooklynu.

Absolwenci z dyplomem w administracji szkolnej często przechodzą do zostania dyrektorami szkół, administratorami okręgów lub nadzorcami, dziekanami studentów lub wydziałów, rejestratorami uniwersyteckimi lub prowodyrami uczelni. Administratorzy szkolni są zatrudnieni na każdym szczeblu edukacji od przedszkoli po uniwersytety.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.