Keystone logo

8 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia biznesowe Administracja biznesu 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia biznesowe
  • Administracja biznesu
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia biznesowe Administracja biznesu

Magisterska jest stopień, który jest przyznawany studentom, które wykazały, że są w stanie obsługiwać różnorodne wyzwania w wybranej dziedzinie. Ci, którzy osiągnęli mistrzostwo swoich przedmiotów może być w stanie używać tego stopnia, aby realizować doktora lub bardziej wyspecjalizowanych miejsc pracy.

Co to jest MA in Business Administration? Jest to poziom, który udowadnia, uchwyt osiągnęła wystarczający poziom biegłości w zakresie administracji biznesu i jest gotowy do wejścia na siłę roboczą. Niektóre wspólne kursy, które uczniowie mogą podjąć podczas realizacji tego stopnia obejmują finanse, marketing i sprzedaż, inwestycje, księgowości, kadr i administracji ogólnej, między innymi kursów mających na celu nauczenie wszystko mogą wiedzieć o powodzeniem funkcjonuje w tej konkretnej dziedzinie.

Studenci mogą nauczyć się bardzo wiele umiejętności w całym procesie uczenia się.Niektóre z nich obejmują zarządzania pieniędzmi, komunikację i wrażliwości kulturowej, z których każdy może przejść długą drogę w obu osobistych i zawodowych aspektach swojego życia.

Koszt uzyskania tego stopnia zależy ogromnie na uczelni student zdecyduje się uczestniczyć w tym kraju i to w. Ceny mogą się różnić od tego, czy są kursy uczęszczało są osoby lub modułów internetowych.

Ponieważ światowe praktyki biznesowe są rozszerzenia i nowe firmy powstają każdego roku, może istnieć wiele możliwości pracy dostępna dla kogoś z tego poziomu edukacji. Niektóre z nich mogą obejmować opcje, takie jak zarządzanie sprzedażą, zarządzania finansami, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania zdrowia lub zarządzania marketingowego. Każdy z nich może umieścić umiejętności studentów szlifowane na próbę i tworzyć satysfakcjonujące i wymagające środowisko pracy dla nich, aby rozwijać się.

Studenci, którzy mają ograniczony dostęp do instytucji oferujących ten program, czy chcą się uczyć międzynarodowo mogą korzystać z kursów online dostępnych w tysiącach uniwersytetów na całym świecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.