Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 Magister nauk humanistycznych (MA) w Administracja 2023

10 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Administracja 2023

overview

Tytuł magistra jest bardziej elastyczny niż stopień doktora na wiele sposobów. Programy obejmują szeroki zakres tematów akademickich i zawodowych. Jednym z najbardziej popularnych, MA lub Master of Arts, jest dostępny po zakończeniu jeden lub dwa lata studiów akademickich.

Co to jest mgr administracji? Istnieje wiele różnych kierunkach, w których program ten może podróżować. Na przykład, może to prowadzić do badań międzynarodowej administracji, administracji szkolnej lub administracji sądowej. Świat administracji biznesu szybko rośnie i potrzebuje przywódców, którzy są dobrze zorientowani w procedurach administracyjnych, środowisk biznesowych, zachowań organizacyjnych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Zdobyte w programie administracyjnym mogą absolwentów do wielu ambitnych i ciekawych miejscach znajdujących się w wielu miejscach na świecie.Te umiejętności i wiedza zdobyta dzięki ich wysiłkom akademickie przygotowanie absolwentów do objęcia stanowisk kierowniczych wpływów oraz z wygodnymi wynagrodzeń.

Koszty uczestnictwa w tym programie mogą być bardzo różne z jednej szkoły do ​​drugiej. Jest to szczególnie ważne, ponieważ szkoły znajdują się w wielu krajach świata. Więcej informacji na temat czesnego, opłat książki i wydatkami, skontaktuj się z osobnych szkół indywidualnie.

Istnieje szerokie pole otwarte dla tych, którzy absolwentów stopień magistra administracji. Niektóre z tych pozycji to bankierów, administratorów korzyści, analitycy budżetu, starsi oficerowie, menedżerów, kierowników kariery finansowych i menedżerów zasobów ludzkich prognozy popytu. W zależności od konkretnego naciskiem, że absolwent miał podczas gdy w szkole, może on otrzymać stanowisko administracyjne w szkole, w banku, w branży opieki zdrowotnej, lub znaleźć pracę z organizacji mediów, grupy prawnej lub biura politycznego i rządu.

Jeśli te możliwości zatrudnienia wydają się obiecujące dla Ciebie, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia administracyjne
  • Administracja
fields_of_study
  • Studia administracyjne (10)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format