Keystone logo
Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Wstęp

Lokalizacja

Znajdziesz Zuyd University of Applied Sciences w południowej części Holandii, zaklinowany pomiędzy Niemcami a Belgią. Odkryj to skrzyżowanie krajów, kultur i języków, w których międzynarodowa i tętniące życiem środowisko uczenia się czeka. Europejskie stolice Amsterdamie, Brukseli, Londynie i Paryżu są na wyciągnięcie ręki.

Znakomite szkolenia

Na Zuyd, można spodziewać się coraz międzynarodową karierę na dobry początek. otrzymasz wyjątkową szkolenia dla starszego lub kierowniczym stanowisku. Metoda uczenia Zuyd jest oparte na projekcie pozwala na pracę w małych grupach nie więcej niż 15 uczniów, wspieranych przez opiekuna. Metoda ta zachęca do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach grupowych i zwiększyć swoje umiejętności rozwiązywania problemów.

Małą skalę i osobiste

Zuyd oferuje niewielką skalę, kameralną atmosferę uczenia się wszystkich korzyści płynących z większej instytucji. Choć to jeden z największych UAS w tym kraju, wszystkie wydziały Zuyd są stosunkowo niewielka, zwarta społeczności, gdzie można znaleźć prywatnego i przyjazną atmosferę. Wykłady są interaktywne, z miejsca na osobistym kierownictwem, a także wolność do stworzenia wykwalifikowanych i kreatywnych profesjonalistów.

Lokalizacje

  • Maastricht

    Brusselseweg 150, 6217 HB, Maastricht

    pytania