Keystone logo
Zhejiang University International Business School Międzynarodowy Magister Finansów
Zhejiang University International Business School

Międzynarodowy Magister Finansów

Jiaxing, Chiny

2 Years

Język angielski

Pełny etat

31 May 2024

Sep 2024

CNY 74 000 / per year *

W kampusie

* opłata za złożenie wniosku: 800 RMB

Wstęp

Master of Finance (iMF) Zhejiang University International Business School (ZIBS) specjalizuje się w rozwijaniu liderów z globalną wizją, umiejętnościami branżowymi i nienagannym profesjonalizmem. Studenci opanują zasady analizy finansów i informacji, nauczą się umiejętnie stosować teorie finansowe w rzeczywistych warunkach, zdobędą głęboką wiedzę na temat najnowocześniejszych trendów branżowych w Chinach i za granicą oraz rozwiną silne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i innowacji. Absolwenci zostaną wyposażeni do osiągania doskonałych wyników w branży finansowej i technologicznej oraz w rządzie, a także staną się konkurencyjnymi na całym świecie praktykami finansów.

Najważniejsze elementy programu

Program iMF koncentruje swoje badania na fintech, kładzie nacisk na finansową analizę ilościową, opiera swoje wysiłki na interdyscyplinarnych i najnowocześniejszych teoriach oraz opiera się na Centrum Fintech Uniwersytetu Zhejiang-Ant Group i Centrum Badań Fintech PBOC w celu stworzenia najlepszego środowiska staży i praktyk oraz platforma badawcza technologii finansowych dla studentów. W programie iMF zarówno chińscy, jak i zagraniczni studenci uczą się języka angielskiego jako języka nauczania, kultywowanego i zarządzanego w tej samej klasie, aby zbudować międzynarodową społeczność studencką charakteryzującą się integracją kulturową i międzykulturowym zrozumieniem między Wschodem a Zachodem .

Skup się na fintechach

Opierając się na ekonomii stosowanej, zarządzaniu, prawie oraz informatyce i technologii, zorientowany na fintech program iMF opiera swoje wysiłki na interdyscyplinarnych, najnowocześniejszych teoriach i nowych technologiach, aby promować wszechstronne innowacje i integrację fintech i powiązanych pomysłów w rządach, przedsiębiorstw, uczelni i instytucji badawczych.

Znani nauczyciele i eksperci

Program prowadzony przez znanych ekspertów w dziedzinie fintech w Chinach, program opiera się na platformie Akademii Finansów Internetowych Uniwersytetu Zhejiang, która ściśle współpracuje z Cambridge Centre for Alternative Finance (CCAF) i skupia znanych ekspertów fintech, naukowców oraz liderom przedsiębiorstw na całym świecie do udziału w wykładach, instruowaniu, praktykach i badaniach.

Chińscy i zagraniczni studenci w tej samej klasie

W programie iMF zarówno chińscy, jak i zagraniczni studenci uczą się języka angielskiego jako języka nauczania, kultywowanego i prowadzonego w tej samej klasie. Program ma na celu zbudowanie międzynarodowej społeczności studenckiej charakteryzującej się integracją kulturową i międzykulturowym zrozumieniem między Wschodem a Zachodem, co umożliwia interakcję z wybitnymi studentami kierunków inżynierskich i biomedycznych na kampusie międzynarodowym.

Współpraca z przedsiębiorstwami najwyższej klasy

ZIBS nawiązał strategiczną współpracę ze znanymi przedsiębiorstwami z branży fintech, takimi jak Ant Group, aby stworzyć najlepsze środowisko staży i praktyk oraz platformę badawczą w zakresie technologii finansowych dla studentów. Studenci będą mieli okazję dołączyć do Centrum Fintech Uniwersytetu Zhejiang-Ant Group (ZAFC), gdzie będą uczyć się na praktycznych kursach i mentorach branżowych, a także badać rozwój kariery.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Referencje studentów

O szkole

pytania