Keystone logo
Zhejiang University International Business School

Zhejiang University International Business School

Zhejiang University International Business School

Wstęp

Łączymy świat, kształtujemy przyszłość

Zhejiang University International Business School (ZIBS) została założona na Międzynarodowym Kampusie ZJU w Haining w listopadzie 2018 roku, aby ułatwić wymianę akademicką i korporacyjną między Zachodem a Wschodem.

Nasza nowo założona szkoła biznesu przyspieszyła globalne inicjatywy ZJU i ma stać się wiodącą globalną szkołą biznesu w erze nowej gospodarki. Siedziba ZIBS znajduje się w delcie rzeki Jangcy, centrum innowacji i jednym z najbardziej dynamicznych regionów świata. Naszą wizją jest stanie się wiodącym globalnym ekosystemem, którego jednym z podstawowych filarów jest edukacja biznesowa, ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii, nowej gospodarki i nowych finansów. Wierzymy, że dzięki skutecznemu wypełnianiu naszych obowiązków jako globalnych edukatorów, nowe pokolenia liderów biznesu i przedsiębiorców będą z kolei wypełniać swoje obowiązki społeczne i przyczyniać się do dobrobytu biznesu i społeczeństwa jako całości.

Dzięki współpracy z Akademią Finansów Internetowych i Instytutem Studiów Chińskich, ZIBS oferuje obecnie program International Master of Business Administration (iMBA) w dwóch formatach: w niepełnym wymiarze godzin i w pełnym wymiarze godzin, a także Master of China Studies, zaprojektowany specjalnie dla studentów międzynarodowych. Nasze Centrum Kształcenia Kadr Kierowniczych oferuje programy o szerokim zakresie tematycznym, zarówno w ramach otwartej rejestracji, jak i dostosowane do potrzeb firm w Chinach i poza nimi.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134962_pic1.jpg" alt="134962_pic1.jpg" data-json="{"author":"© " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

We wrześniu 2020 roku ZIBS uruchomił trzy nowe programy studiów, aby zaspokoić potrzeby uczących się i rekruterów korporacyjnych. International Master of Finance (iMF), International Master of Communication and Business (iMCB) oraz Bachelor of Global Communication and Management (GCM). Każdy z tych programów jest otwarty zarówno dla studentów chińskich, jak i międzynarodowych.

Z dziedzictwem doskonałości akademickiej, innowacji i przedsiębiorczości z Chin, ZIBS obejmuje i ucieleśnia przyszłość. Szkoła biznesu przygotowuje odpowiedzialnych i aspirujących liderów, a także ekosystem, który służy, aby stawić czoła wyzwaniom coraz bardziej złożonego globalnego środowiska biznesowego. Łącząc ludzi i pomysły, ZIBS kształtuje przyszłość biznesu w nowej, globalnej erze gospodarczej.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134961_pic5.jpg" alt="134961_pic5.jpg" data-json="{"author":"© " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134963_pic3.jpg" alt="134963_pic3.jpg" data-json="{"author":"© " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

Nasz Kampus

Zhejiang University International Campus znajduje się na północ od Juanhu Park w Haining, obejmując 200 akrów. To niezwykła międzynarodowa społeczność pełna kreatywności, energii i ducha przedsiębiorczości. Studenci nie tylko korzystają z międzynarodowego standardu liberalnych sztuk i edukacji zawodowej, ale także mają możliwość współpracy z partnerami na całym świecie, w bogatym i kolorowym środowisku życia.

Usługi gastronomiczne

W naszym kampusie znajdują się trzy stołówki: Large Canteen, restauracja Halal oraz nasza Fusion Cafe. Stołówka oferuje duży mix potraw w stylu zachodnim i chińskim serwowanych codziennie. Restauracja Halal oferuje różnorodne jedzenie halal i ma późne godziny otwarcia. Studenci, wykładowcy i pracownicy spotykają się, aby cieszyć się ofertą kulinarną zarówno Wschodu, jak i Zachodu.

Zakwaterowanie

Wszyscy studenci na kampusie mieszkają w jednym z naszych czterech kolegiów mieszkalnych. Jednostki wyposażone są w prywatny, jednoosobowy pokój, który posiada miejsce do przechowywania, biurko i łóżko, ze wspólną łazienką i zapleczem kuchennym. Kolegia rezydenckie zapewniają także swoim mieszkańcom obszerne przestrzenie do nauki i wspólnego spędzania czasu.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134960_pic6.jpg" alt="134960_pic6.jpg" data-json="{"author":"© " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

Biblioteka

Studenci w ZIBS mają dostęp do szerokiego zakresu zasobów bibliotecznych, od książek i czasopism po elektroniczne bazy danych i artykuły. Obok Dzwonnicy, biblioteka jest jednym z punktów orientacyjnych Międzynarodowego Kampusu. Stojąc przy północno-wschodniej stronie centralnego jeziora, jest to elegancki trzypiętrowy ośmiokątny budynek zajmujący 9606 metrów kwadratowych, z sześciuset miejscami siedzącymi i tysiącami książek.

Gimnazjum

Siłownia oferuje różnorodny sprzęt wysokiej jakości i jest czynna codziennie od 9.00 do 21.00. Basen o wymiarach olimpijskich jest czynny od maja do września każdego roku. Na terenie kampusu znajduje się wiele obiektów sportowych, w tym badminton, tenis, squash, koszykówka, piłka nożna i inne. Obiekty są dostępne do użytku osobistego w dowolnym czasie.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134965_pic4.png" alt="134965_pic4.png" data-json="{"author":"© " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

Życie w Haining

Międzynarodowy Kampus znajduje się w Haining, w obrębie prowincji Zhejiang i pod jurysdykcją Jiaxing. To tylko 35 minut szybkim pociągiem od tętniącego życiem Szanghaju i 20 minut od pięknego Hangzhou. Miasto liczy ponad 800 000 mieszkańców i jest znane głównie z przemysłu skórzanego, parku naukowego, kolorowych latarni i spektakularnego odpływu borealnego w rzece Qiantang.

Haining znalazł się w pierwszej dziesiątce ankiety Forbesa dotyczącej najlepszych miast powiatowych Chin kontynentalnych i zajął 18 miejsce na liście 100 najlepszych miast Chin. Jest to szybko rozwijające się miasto, w którym każdego dnia powstają nowe sklepy i hotele. Nowe sklepy z wyższej półki, takie jak Prada i Gucci, trafiają do miasta, w którym rośnie międzynarodowa społeczność. Metro Hangzhou jest przedłużane do Haining, z przystankiem przylegającym do Międzynarodowego Kampusu, dzięki czemu dostęp do Hangzhou i głównego kampusu ZJU jest jeszcze bardziej dostępny.

Oprócz pięknej starówki, Haining posiada również szereg punktów turystycznych, w tym duże centra handlowe, rynki skórzane, kina, muzea, przepiękne parki oraz wiele barów i klubów nocnych.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134964_pic7.jpg" alt="134964_pic7.jpg" data-json="{"author":"© " ,"author_url":"" ,"source":"" }" />

Lokalizacje

  • Jiaxing

    718 East Haizhou Road, Haining, 314400, Jiaxing

    pytania