Keystone logo
Yunnan University Of Finance &  Economics

Yunnan University Of Finance & Economics

Yunnan University Of Finance &  Economics

Wstęp

Nie każdy młody człowiek w Chinach ma okazję cieszyć się życiem studenckim. Obecnie na 100 młodych ludzi przypada tylko około 20 osób, które mają szczęście wejść do kampusu uniwersytetu.

Niemniej jednak nie każdy student college'u może ukończyć szkolenie i zostawić swój ślad jak inni na uniwersytecie. Podczas gdy studenci żyją życiem w college'u, dokonując wyboru, uczelnia selektywnie wspiera również swoich studentów. Mamy nadzieję, że ci, którzy wybrali Uniwersytet Finansów i Ekonomii w Yunnan (YUFE), mają wizję przyszłości i ambicję jej urzeczywistnienia. Nie możemy jednak zaprzeczyć, że myślenie utylitarne odgrywa ważną rolę przy wyborze uniwersytetu. Na przykład niektórzy krewni lub przyjaciele mogą przekonać Cię do zapisania się na YUFE ze względu na jego praktyczność, i być może jest to naprawdę jedna z naszych mocnych stron: efektywne szkolenie wiedzy i umiejętności zapewniane przez uniwersytet może znacznie przyczynić się do rozwoju osobistego w przyszłość. Jednak pomoc, jaką daje w ogólnym rozwoju, jest ograniczona. To, czego chcemy uczyć naszych uczniów, to troska o społeczeństwo, o siebie samych, o innych, a także o profesjonalny i pragmatyczny duch, aby mogli uzyskać zdrową osobowość, mentalność i sylwetkę, a także umiejętności i wiedzę wymagane w nowoczesnym świat. A kiedy nasi studenci opuszczą uczelnię, będą mogli aktywnie odgrywać swoje role w różnych dziedzinach, wnosząc wkład w społeczeństwo, budując własną karierę.

Trudno jest opanować całą wiedzę i umiejętności, a jeszcze trudniej poznać prawdę w życiu. Chociaż YUFE może stworzyć sprzyjające środowisko do nauki, nadal nie jesteśmy w stanie zrealizować marzenia każdego studenta. To, co oferujemy, to szansa rozwoju dla tysięcy młodych ludzi, którzy projektują i budują własne „silniki” do długoterminowego wzrostu.

I to jest esencja życia studenckiego. Mamy szczerą nadzieję, że przy wyborze YUFE będziesz się tego trzymać i będziesz myśleć samodzielnie, jak radzić sobie z relacją między uniwersytetem a rozwojem osobistym. Jeśli możesz to zrobić, wierzymy, że YUFE będzie naprawdę wartościowym wyborem w Twoim życiu i będziesz miał sensowne i owocne życie w college'u.

Lokalizacje

  • Chuxiong Yi Autonomous Prefecture

    Cai Jia Xiang,85, , Chuxiong Yi Autonomous Prefecture

    pytania