Keystone logo
York College Online

York College Online

York College Online

Wstęp

Misją York College jest przekształcenie życia poprzez Chrystusa środku edukacji i wyposażyć studentów do kształcenia służby Bogu, rodzinie i społeczeństwie.

Wartości Przekształcać

York College istnieje w celu wspierania prac transformacyjne Boga w życiu ludzi. Programy i współpracy programów nauczania programy i doświadczenia zamierzają prowadzić całą społeczność do pozytywnego wyrażania wartości duchowych.

Kształcić

Odkrycie Academic jest przedsięwzięciem Boga uhonorowanie charakteryzuje dążenie do prawdy i dochodzenia w kontekście dyscyplin intelektualnych. Odpowiedzialne obchodzenie się z wolności akademickiej zapewnia chrześcijańskich uczonych do zbadania możliwości zarówno zróżnicowany świat i swoją wiarę.

Wyposażyć

Szybko zmieniające się profesjonalnym, społeczne i technologiczne środowiska mówi, że każdy uczeń jest zachęcany do zastosowania umiejętności krytycznego myślenia i integracji wiedzy i oceny zmieniających się okoliczności w kontekście wiary.

Obsługiwać

Usługa jest środkiem, za pomocą którego ludzie Boga przeżywać swoją wiarę. Chrystus wzywa nas do życia wyrażonego przez wiarę, zarówno lokalnie jak i globalnie, jak reagować na możliwości do potrzeb innych.

cele

Studenci będą:

celowo się twarzą w twarz z Jezusem i jego nauki, zachęcając transformacji do jego podobieństwo. (przekształcać) osiągnąć normę instytucjonalnych dla komunikacji ustnej i pisemnej, która wspiera sukces w różnych ustawieniach. (kształcić) zostać wprowadzone do integracji wiedzy poprzez tradycji zgodnych z liberalnej edukacji artystycznej. (kształcić) być wyposażone stać całe życie uczący. (wyposażyć) Doświadczenia prowadzone zaangażowanie w możliwościach usługowych (kampus bazie lokalnej, regionalnej i globalnej) i regularne uczestnictwo w organizacji i działań, które bezpośrednio odnoszą się do wybranych przez nich dyscypliny i kariery celów akademickich. (obsługiwać)

Lokalizacje

  • York

    York College, 1125 E 8th St., NE 68467, York

Programy

    pytania