Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

Wstęp

Misja i historia

W Szkole Pracy Socjalnej Wurzweiler naszą misję odzwierciedla nasza historia. Otworzyliśmy nasze drzwi na Yeshiva University w 1957 roku jako jedyna w Ameryce podyplomowa szkoła pracy socjalnej pod auspicjami żydowskimi w środowisku uniwersyteckim.

W całej naszej historii i przy pełnym wsparciu Uniwersytetu dotarliśmy do coraz szerszego kręgu wyborczego. Chociaż zaczynaliśmy jako szkoła pracy socjalnej dla pracowników grupowych, odzwierciedlając zapotrzebowanie żydowskich agencji komunalnych na personel dobrze przygotowany w tej dyscyplinie, szybko przeszliśmy do zaoferowania pełnej sekwencji spraw.

W 1974 roku, z pomocą stypendium demonstracyjnego Federacji Filantropii Żydowskich Nowego Jorku, uruchomiliśmy sekwencję społecznej pracy socjalnej. Stało się to integralną częścią regularnej oferty Wurzweilera, z kursami administracyjnymi i badawczymi zaprojektowanymi specjalnie dla naszych studentów.

W 1984 r. program nauczania został zreorganizowany w celu zaspokojenia pojawiających się potrzeb w tej dziedzinie i umożliwienia naszym studentom lepszego zapoznania się z komputerami w agencjach pomocy społecznej, podczas gdy dodatkowe zmiany odzwierciedlały ewoluujące standardy akredytacji.

Studia doktoranckie w zakresie pomocy społecznej rozpoczęliśmy w 1966 r., nadając im stopień DSW, Doktor Opieki Społecznej. W kwietniu 2000 r., po intensywnej samokształceniu i przeglądzie zewnętrznym, Departament Edukacji Stanu Nowy Jork zatwierdził zmianę tytułu doktora na doktora filozofii w zakresie opieki społecznej.

Świętowaliśmy naszą złotą rocznicę dużą konferencją akademicką w Nowym Jorku w 2007 r., a nasza akredytacja przez Komisję ds. Akredytacji Rady ds. Edukacji w zakresie Pracy Socjalnej została niedawno potwierdzona do czerwca 2025 r.

W skrócie

  • Małe, spersonalizowane zajęcia z konceptami na przełożenie teorii na praktykę.
  • Wydział, który jest ekspertem w swojej dziedzinie i kadrą akademicką, która oferuje poradnictwo.
  • Elastyczność w formacie od pełnego do niepełnego etatu i dogodne godziny zajęć przez cały tydzień i niedziele.

Zmień swoją pasję w karierę

Nasi instruktorzy i kadra akademicka są zaangażowani w wspieranie integracyjnej społeczności uczenia się, zaangażowania i tworzenia sieci. Absolwenci naszych programów znajdują się w karierach w szkołach, organizacjach non-profit, szpitalach, organizacjach społecznych, prywatnych praktykach i wielu innych.

Referencje studentów

Lokalizacje

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    pytania