Keystone logo
Yasar University MA Handel Międzynarodowy i Finanse
Yasar University

MA Handel Międzynarodowy i Finanse

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Współczesne firmy są bezpośrednio dotknięte obecnymi zmianami w handlu międzynarodowym, otoczeniu gospodarczym i rynkach finansowych. Z tego powodu możliwe zmienne wpływające na te rynki muszą być w pełni zrozumiane i włączone do procesów decyzyjnych.

Przewiduje się, że w przyszłości rynki staną się jeszcze bardziej konkurencyjne, a menedżerowie staną w obliczu jeszcze większej integracji gospodarczej przy mniejszej liczbie barier w handlu międzynarodowym. Będą musieli uważnie śledzić procesy i podejmować natychmiastowe, dokładne decyzje w skali globalnej. Z tego powodu rośnie zapotrzebowanie na menedżerów, którzy śledzą zmiany zachodzące na międzynarodowej arenie handlu i finansów.

Absolwenci tego programu zostaną zakwalifikowani jako menedżerowie. Będą mieli silne doświadczenie finansowe, zrozumieją implikacje zastosowania wiedzy teoretycznej i będą w stanie ocenić związek między światowym handlem, otoczeniem gospodarczym i rynkami finansowymi.

126578_126320_Yasar.jpg

Struktura programu

Drugi cykl, tytuł magistra (MA) z „Handlu międzynarodowego i finansów” jest przyznawany studentom, którzy uzyskali łączną średnią ocen (CGPA) nie mniejszą niż 3,00 / 4,00 i ukończyli wszystkie kursy (120 punktów ECTS za program pracy dyplomowej 90 ECTS za program niestacjonarny) z co najmniej oceną literową B- lub S w programie. Student, który spełnił te warunki, kończy edukację i zapewnia warunki niezbędne do ukończenia studiów.

Możliwości zawodowe

Program magisterski „Handel międzynarodowy i finanse” przygotowuje studentów do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości zatrudnienia zgodnie z ich indywidualnymi zainteresowaniami i preferencjami.

Mówiąc dokładniej, absolwenci programu kwalifikują się na kilka stanowisk w firmach o wymiarze międzynarodowym i globalnym oraz na rynkach finansowych, takich jak kierownik globalnej dystrybucji, międzynarodowy kierownik ds. Zasobów ludzkich, międzynarodowy przedstawiciel handlowy, analityk finansowy, menedżer banku, ekspert walutowy, międzynarodowy konsultant biznesowy , makler papierów wartościowych, menedżer funduszy hedgingowych, analityk rozwiązań zarządzania ryzykiem, menedżer importu-eksportu, menedżer usług marketingowych oraz księgowy finansowy lub kierowniczy, audytor.

Wymagania wstępne

 • Dyplom licencjacki (lub wyższy)
 • Dokumenty kwalifikujące do przyjęcia są przyjmowane w następujących językach: angielskim / tureckim.
  Często możesz otrzymać odpowiedni zapis ze szkoły. Jeśli tak nie jest, potrzebne będą oficjalne tłumaczenia wraz ze zweryfikowanymi kopiami oryginału.
 • Wymagania językowe: angielski Toefl: 78 lub egzamin płaski Yasar University : 65
 • Inne wymagania:
  • Należy podać co najmniej 1 numer (y).
  • List motywacyjny należy dodać do wniosku.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Arts w globalnych sprawach gospodarczych
  • Denver, Stany Zjednoczone
 • Master of Arts w globalnym zarządzaniu handlem - klasyczny/współpracujący
  • Worms, Niemcy
 • Master of Arts in International Business
  • Singapore, Singapur