Keystone logo
XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

Wstęp

Na naszej uczelni oferujemy 4 różne programy licencjackie (cyfrowy biznes, marketing cyfrowy i media społecznościowe, kodowanie i inżynieria oprogramowania, nauka o danych) w całości prowadzone w języku angielskim. Naszym celem jest rozwijanie talentów, które można wchłonąć w branży cyfryzacji i technologii poprzez staże, pracę na pełny etat i przedsiębiorczość, poprzez nasz zespół ds. karier, wydarzenia służące tworzeniu sieci kontaktów branżowych, pogadanki TedEx, partnerstwa branżowe i wydarzenia z okazji dnia kariery. Oferujemy opcje finansowania dla Niemców i Europejczyków z naszym partnerem finansowym „Chancen EG”.

Nowe czasy wymagają nowego uniwersytetu

Jeśli cyfryzacja i innowacyjne technologie zmieniają nasze społeczeństwo, jeśli przyszłość pracy zależy od nowych umiejętności cyfrowych i jeśli całe sektory gospodarki przechodzą wstrząsy – czy nasz system edukacji nie powinien również się zmienić i dać odpowiedzi?

Uważamy, że tak

Uniwersytet XU Exponential pod Berlinem to pierwszy uniwersytet w Niemczech, który koncentruje się wyłącznie na cyfryzacji i technologii. W Studio Five na terenie Studio Babelsberg w Poczdamie stworzyliśmy miejsce, które koncentruje się szczególnie na szkoleniu, promocji i networkingu przyszłych bohaterów* zmian cyfrowych. Nasz uniwersytet w Poczdamie jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Uniwersytet XU Exponential w Poczdamie

Studiuj w miejscu, gdzie rewolucyjne pomysły stają się innowacjami.

Każda innowacja opiera się na przełomowym pomyśle. Ale pomysł jest naprawdę dobry tylko wtedy, gdy zostanie wdrożony. Właśnie o to chodzi w naszym uniwersytecie pod Berlinem: opracowywanie nowych pomysłów na innowacje jutra. Pomysły, które chcemy wspólnie z Tobą wcielić w życie.

Nauka poprzez interakcję

Nauczanie frontalne jest przestarzałe: opieramy się na interaktywnych doświadczeniach i elastycznych warunkach nauki w małych grupach – nawet poza salą wykładową. Studia na XU w Poczdamie oznaczają praktyczną pracę projektową, eksperymentowanie i tworzenie prototypów.

Budować relacje

Nasza globalna sieć ekspertów wspiera Cię na drodze do sukcesu: na naszym uniwersytecie pod Berlinem będziesz uczyć się od wiodących praktyków* ze świata biznesu i start-upów, a także przez najlepsze umysły w dziedzinie technologii, biznesu i badań.

Tworzenie perspektyw

Wiedza to potęga: W XU w Poczdamie zbierzesz praktyczne doświadczenie i uzyskasz dostęp do aktualnej wiedzy rynkowej od ekspertów – z pierwszej ręki. Otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do cyfrowej przyszłości i do urzeczywistniania swoich rewolucyjnych pomysłów.

Jesteśmy oficjalnie uznani

XU Exponential University of Applied Sciences została oficjalnie uznana przez Ministerstwo Nauki, Badań i Kultury kraju związkowego Brandenburgia w 2018 roku. Akredytacja została przeprowadzona przez Centralną Agencję Oceny i Akredytacji (ZEvA), co potwierdziło rozwój zrównoważonych i innowacyjnych programów studiów do uczelni w ramach procesu akredytacji.

Jak możesz skorzystać z naszych innowacyjnych, cyfrowych ofert nauczania

Niezależnie od tego, czy chodzi o komunikację, produkcję, handel czy świat pracy: transformacja cyfrowa nadeszła niemal wszędzie. Jedynie uniwersytety i uczelnie z wahaniem podążają za tym rozwojem. Świadomość zmian cyfrowych, potrzeby uczenia się przez całe życie i umiejętności cyfrowych jest nadal niewielka. Konsekwencją tej niechęci do zmian i braku zaplecza technicznego jest oferta dydaktyczna, która jest już nieaktualna.

Robimy rzeczy inaczej.

Jako uniwersytet zajmujący się cyfryzacją, naszym zadaniem jest ciągłe odkrywanie siebie na nowo. Oferujemy nie tylko praktykę zawodową ze stałym stopniem – przygotowujemy Cię również w najlepszy możliwy sposób do różnych wyzwań w technologii, biznesie i badaniach. Na XU Exponential University pod Berlinem masz dostęp do globalnej wiedzy i szansę na dalszą edukację – interaktywnie i praktycznie.

Lokalizacje

  • Potsdam

    August-Bebel-Straße,26-53, 14482, Potsdam

  • Berlin

    Berlin, Niemcy

    pytania