Keystone logo
XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

Wstęp

Rozejrzeć się. Tuż za oknem są czerwone dachy i drapacze chmur w Qingdao; w oddali góra Fu otoczona jest dzielnicą, położoną w międzynarodowym sercu miasta. Jesteś w 石 老人 klasie (Old Stone Man, słynny punkt orientacyjny Qingdao) w XMandarin: czysta tablica, chińska kaligrafia na ścianie i tykający zegar. Czas nauczyć się chińskiego.

118468_cropped-b01f06a8-1b5c-42de-9e67-c6832e792f4b11.jpg

Dwie najważniejsze rzeczy w każdej klasie językowej to uczeń i nauczyciel. Wszyscy nasi nauczyciele są wybierani według ich doświadczenia, profesjonalizmu i umiejętności. Wymagamy, aby nasi nauczyciele mówili standardowym językiem Putonghua (普通话, oficjalnym chińskim mandaryńskim) i angielskim, mieli przynajmniej tytuł licencjata i 3000 godzin doświadczenia w nauczaniu. Nawet w klasach dla początkujących przynajmniej połowa klasy jest w języku chińskim, aby przygotować studentów do morza chińskiego. Nasi nauczyciele są doskonali, ponieważ wiemy, że potrzebujesz doskonałego nauczyciela, aby uczynić naukę mandaryńskiego tak łatwą, zabawną i płynną, jak to możliwe.

Team picture

Nasi studenci pochodzą z ponad 50 krajów, aby mieszkać, bawić się, pracować i uczyć się języka chińskiego w Qingdao. Nasza szkoła ma prawdziwie międzynarodową społeczność różnego rodzaju uczniów: mamy kursy w niepełnym wymiarze godzin, intensywne kursy chińskiego, kursy przygotowujące do testów HSK, kursy chińskiego biznesu i kursy letnie. Różnorodność i elastyczność są naszymi mocnymi stronami, dzięki zasobom, które pomogą ekspatrantom zrozumieć chińskie otoczenie społeczne, biznesowe i polityczne, a także przepisy i zwyczaje.

Students

Witamy w Central International Plaza, 29 piętrowym niebieskim budynku w sąsiedztwie wieżowców. W dół 20 pięter poniżej klas, wejdź do międzynarodowego centrum Qingdao. W ciągu 5 minut spacerem można znaleźć 2 centra handlowe, liczne studia tańca i jogi, piekarnie, salony fryzjerskie, sklepy z herbatą i kawą oraz około tuzina zachodnich restauracji, nie wspominając o doskonałych koreańskich i japońskich potrawach oraz oczywiście chińskich potrawach. W ciągu 15 minut spacerem, niektóre z najpopularniejszych barów i klubów Qingdao, ocean (i piękne miasto Marina), kina i inne ładne atrakcyjne miejsce, aby cieszyć się wieczorem.

Mamy łatwy dostęp autobusem, taksówką i jeszcze lepiej metrem: D

Nasza szkoła ma 20 lat, a przez lata wypracowaliśmy doskonałą reputację i dużą sieć zasobów, oprócz naszego wyjątkowo elastycznego rozwoju programów nauczania. Nasi studenci mają dostęp do częstych imprez pozalekcyjnych, takich jak chiński KTV (karaoke), pierogi, imprezy malarskie, imprezy na plaży, grille, wędrówki po górach, wycieczki na stare miasto…

Lokalizacje

  • Qingdao

    Floor 20th, Building A, Central international (zhonghuan) Plaza, No. 19 zhangzhou Er Lu, (Bank of China’s uptairs), , Qingdao

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania