Keystone logo
WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

Wstęp

WSB University in Gdansk dba o swoich studentów. Odpowiednia infrastruktura pozytywnie wpływa na komfort studiowania. Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne pracownie dydaktyczne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie oraz przestrzeń do nauki i wypoczynku. Ponadto budynki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Studiowanie w takim miejscu to czysta przyjemność.

Praktyczność jest naszym priorytetem

WSB University in Gdansk to szkoła w dużej mierze zapewniająca zajęcia praktyczne. Jest to jedna z naszych charakterystycznych cech. Jako jedyni w regionie prowadzimy zajęcia w systemie dualnym, co oznacza, że około 50% przedmiotów z danej specjalności na studiach niestacjonarnych dotyczy zajęć realizowanych u naszego partnera biznesowego. Dzięki temu nasi studenci zdobywają praktyczną wiedzę oraz umiejętności, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w swojej karierze zawodowej. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli-praktyków, gdzie teoria konfrontowana jest z realnymi przypadkami. Studenci mogą również uzyskać odpowiedzi na absorbujące pytania, które dotyczą praktycznych aspektów studiowanego zawodu.

WSB pomaga również w inicjowaniu kariery zawodowej. Każdego roku Biuro Karier oferuje ponad 1000 ofert praktyk zawodowych, staży i pracy w firmach o zróżnicowanym profilu działalności. Dlatego studenci mogą praktycznie wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach i dodatkowo zarobić.

Departament Stosunków Międzynarodowych

Dział Stosunków Międzynarodowych na WSB University in Gdansk jest bardzo aktywny nie tylko w codziennym pozyskiwaniu studentów zagranicznych, ale także w pomaganiu im w procesie adaptacji w szkole. Wydział organizuje kursy językowe dla cudzoziemców, dni adaptacyjne, warsztaty kulturowe, pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Ponieważ na Wydziale pracują różni obywatele, w tym Nepalczycy, Ukraińcy i Polacy, jesteśmy w stanie zrozumieć naszych zagranicznych studentów i zaoferować im usługi, których potrzebują.

Studiuj za mniej i zgłoś się na nasze studia z dofinansowaniem UE!

Lokalizacje

  • Gdańsk

    aleja Grunwaldzka 238a,, 80-266, Gdańsk

pytania