Keystone logo
University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies Program studiów podyplomowych w zakresie stosunków międzynarodowych
University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

Program studiów podyplomowych w zakresie stosunków międzynarodowych

Śródmieście, Polska

2 Years

Język angielski

Pełny etat

30 Sep 2024

Oct 2024

EUR 7200

W kampusie

Wstęp

Oferujemy wyjątkowy program prowadzony w całości w języku angielskim na jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie Środkowej dla osób poszukujących tytułu magistra stosunków międzynarodowych. Program studiów magisterskich na kierunku stosunki międzynarodowe został specjalnie zaprojektowany dla studentów, którzy są otwarci na możliwości stwarzane przez globalizację. Studenci podejmą bogaty i zróżnicowany program studiów w stolicy Polski. Program ten oferuje studentom możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielami instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i innych interesujących instytucji. Dzięki temu programowi studenci zdobędą wszechstronną wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych oraz współczesnych procesów politycznych, gospodarczych i społecznych.

Program skierowany jest do studentów z całego świata, którzy uzyskali tytuł Bachelor of Arts, Master of Arts lub równoważny w dziedzinie stosunków międzynarodowych lub pokrewnych kierunków studiów i którzy przygotowują się do pracy w instytucjach i firmach zajmujących się szerokim repertuarem zagadnień międzynarodowych.

Dwuletni program studiów drugiego stopnia w pełnym wymiarze godzin składa się z czterech semestrów (semestrów) i oferuje 20 kursów, w tym seminarium magisterskie mające na celu przygotowanie pracy magisterskiej i indywidualne skupienie się. Unikalny format programu studiów magisterskich w zakresie stosunków międzynarodowych nie tylko wprowadza studentów w wewnętrzne funkcjonowanie stosunków międzynarodowych, ale także uświadamia im interdyscyplinarne zagadnienia, takie jak prawo, biznes, historia i kultura.

Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim przez doświadczoną polską, amerykańską i europejską kadrę akademicką. Członkowie kadry rekrutują się z różnych specjalizacji i posiadają szeroką wiedzę teoretyczną, a także praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach. Studia oferują szereg opcji specjalizacji w zakresie bezpieczeństwa i studiów strategicznych, nowoczesnej dyplomacji, integracji europejskiej i międzynarodowej polityki handlowej.

Idealni studenci

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Dlaczego warto uczyć się w University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies</p>

O szkole

pytania