Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wstęp

Witamy w Wittenborg

Jesteśmy wyjątkową szkołą biznesu, w której motto brzmi „ Better Yourself, Better Our World ”.

Naszą misją w Wittenborgu jest: Promowanie doskonałości w nauczaniu i uczeniu się międzynarodowego biznesu i zarządzania, a także tworzenie najlepszych warunków dla studentów i pracowników, gdzie internacjonalizacja, różnorodność i etyka stanowią podwaliny pomyślnie stosowanego, opartego na badaniach globalnego uczenia się.

Dzięki naszemu głównemu kampusowi z siedzibą w Apeldoorn przedstawiamy studentów organizacjom w okolicy i regionie, poprawiając gospodarkę regionu, klimat kulturowy i społeczny. Nasza lokalizacja w Amsterdamie pozwala nam wspierać międzynarodowych przedsiębiorców przybywających do Holandii dzięki dostosowanemu, przedsiębiorczemu programowi licencjackiemu. Wejdź do Wittenborga, a wejdziesz do wysoce zmotywowanej i zorientowanej na wyniki organizacji działającej w zróżnicowanym i wielokulturowym środowisku, w której ponad 100 narodowości pracuje, studiuje, wprowadza innowacje i współpracuje. W Wittenborg wierzymy, że nauka powinna być przyjemnym procesem, który pozwala rozwijać swoje cele i aspiracje oraz zapewnia ciągłe wsparcie i wymaganą presję na naukę, aby osiągnąć te cele.

Absolwenci Wittenborga są obywatelami świata; pielęgnują szacunek i mają poczucie osiągnięcia. Rozwinęli ambicje i są dumni z doskonałości. Są naszymi największymi ambasadorami!

110437_WittenborgBuildingwithLogo.png

Niezależne i międzynarodowe

W każdej chwili ponad 100 narodowości pracuje i studiuje razem w 2 lokalizacjach Apeldoorn oraz w Amsterdamie. Angielski jest jedynym językiem nauczania we wszystkich kampusach.

Ponad 30 lat historii

Tysiące absolwentów o wysokim poziomie zatrudnienia, od 1987 r., Podążają teraz karierą w Holandii i na całym świecie.

potrójna europejska akredytacja

Programy studiów są uznawane i akredytowane przez holenderskie Ministerstwo Edukacji, Kultury i Nauki (NVAO), a także przez FIBAA (niemiecki, szwajcarski i austriacki) oraz University of Brighton (Wielka Brytania).

Globalne i lokalne zaangażowanie

Wizyty firmowe, rzeczywiste projekty, staże i zaproszeni goście: mnóstwo lokalnego i regionalnego zaangażowania z rządem, firmami i organizacjami. Myśląc globalnie, ale działając lokalnie.

środowisko badawcze

Inicjowanie i realizacja regionalnych, europejskich i międzynarodowych projektów w Centrum Badawczym w obszarach takich jak zrównoważony rozwój, technologia, innowacje społeczne, edukacja i opieka zdrowotna.

podejście zorientowane na klienta

Indywidualne podejście, rodzinne otoczenie oraz indywidualne korepetycje, wskazówki i wsparcie. Większość programów umożliwia studentom rozpoczęcie i ukończenie studiów 6 razy w roku.

.

Wittenborg

Podejście edukacyjne

alt = "Filozofia edukacyjna Wittenborga ma na celu pobudzenie prawdziwego życia w podejściu do edukacji: nasz zróżnicowany program, łączący tradycyjne nauczanie oparte na wiedzy z rozwojem umiejętności i kompetencji, prowadzi do sytuacji szkolenia zawodowego, w której uczniowie mogą odkryć swoje mocne i słabe strony - budowanie na tym pierwszym i ulepszanie tego drugiego.

  • alt = "Uczniowie Wittenborga nauczą się rozpoznawać otoczenie i odpowiednio się do niego dostosowywać.
  • alt = "Uczniowie Wittenborga nauczą się mówić, co robią i robić, co mówią.

112598_logos.png

Lokalizacje

  • Apeldoorn

    Laan van de Mensenrechten 500

  • Amsterdam

    Piet Heinkade 55

pytania