Keystone logo
WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

Wstęp

WINGS - Wismar International Graduation Services - spółka zależna Wismar University (Niemcy) - oferuje programy w niepełnym wymiarze godzin i certyfikowane dalsze kształcenie dla profesjonalistów. Programy studiów są oferowane w dziedzinach ekonomii, technologii i projektowania, dzięki którym można uzyskać wyższe wykształcenie publiczne, takie jak licencjat, dyplom lub magister. WINGS został zbudowany na tej podstawie i został utworzony w 2004 roku. Podstawowymi zadaniami jest rozwijanie, organizowanie i wprowadzanie na rynek programów kształcenia w niepełnym wymiarze godzin i dalszych programów edukacyjnych w ramach wiedzy akademickiej Uniwersytetu Wismar.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Wismar University of Applied Sciences: Technologia, biznes i design to zaawansowana i innowacyjna instytucja edukacyjna i badawcza, której historia sięga ponad 100 lat doskonałości akademickiej. Jest to międzynarodowy uniwersytet, który jest zorientowany na praktykę i biznes. Ponad 8 100 studentów studiuje zarówno na terenie kampusu, jak i na studiach niestacjonarnych. Każdy student w niepełnym wymiarze godzin jest oficjalnie zapisany na Uniwersytet Wismar i intensywnie i indywidualnie wspierany przez WINGS.

Ze względu na liczne kontakty w Europie, regionie bałtyckim, Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Azji, a zwłaszcza w Azji Południowo-Wschodniej, w naszych badaniach i metodach nauczania online można znaleźć różne cechy międzykulturowe. Obecnie w naszych programach niestacjonarnych uczestniczą studenci z całego świata. Z ponad 5200 studentami zaocznymi, WINGS stał się jednym z wiodących dostawców programów niestacjonarnych dla profesjonalistów w Niemczech.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Stypendia i Finansowanie

Lokalizacje

 • Wismar

  Wismar, Niemcy

  • Bangkok

   Bangkok, Tajlandia

   • Berlin

    Berlin, Niemcy

    • Copenhagen

     Copenhagen, Dania

     • Barcelona

      Barcelona, Hiszpania

      pytania