Keystone logo
William Penn University

William Penn University

William Penn University

Wstęp

William Penn University zapewnia doświadczenie edukacyjne koncentrujące się na przywództwie, technologii i zasadach Quaker dotyczących prostoty, przywracania pokoju, uczciwości, społeczności i równości.

Cele te określają, w jaki sposób będą przestrzegane zasady wymienione w Deklaracji Misji i w jaki sposób Uniwersytet zapewni możliwości edukacyjne swoim studentom za pośrednictwem programów akademickich i wydziałów współprogramowych.

Na William Penn University nasza misja to nie tylko zbiór celów, które mamy nadzieję osiągnąć. To to, kim jesteśmy u podstaw. To przekonanie, że każdy człowiek ma wartość i zasługuje na dostęp do wysokiej jakości edukacji. Że to nasze różnice naprawdę nas wzmacniają. Nasze zasady firmy Quaker są filarami prawdziwego przywództwa w dzisiejszym świecie.

Wierzymy w prostotę, tworzenie pokoju, integralność, społeczność i równość. Wierzymy, że edukacja jest dla wszystkich, ponieważ każdy ma wartość. Wierzymy, że celebrujemy naszą wiarę chrześcijańską i pozwalamy jej kształtować nasze spojrzenie na świat XXI wieku, a jednocześnie przyjmujemy osoby o innych duchowych przekonaniach. Wierzymy, że edukacja niesie w życiu wiele korzyści i jest odpowiedzialna za wykorzystanie naszej wiedzy w służbie innym.

William Penn University posiada akredytację Higher Learning Commission (HLC).

Lokalizacje

  • Oskaloosa

    West Trueblood Avenue,201, 52577, Oskaloosa

    pytania