Keystone logo
William Howard Taft University Program Master of Science in Taxation (MST)
William Howard Taft University

Program Master of Science in Taxation (MST)

Lakewood, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program Master of Science in Taxation (MST) to niezależny program studiów podyplomowych zaprojektowany specjalnie dla certyfikowanych księgowych i innych specjalistów podatkowych. Program przedstawia aktualne i ukierunkowane informacje niezbędne do wykonywania czynności planowania podatkowego oraz pracy i rozwoju w obszarach karier związanych z podatkami. Korzystając z wielu tych samych materiałów referencyjnych, które można znaleźć w biurach specjalistów podatkowych, program MST zapewnia zrozumienie pojęciowe i kompetencje techniczne korzystne dla rozwoju w zawodzie doradcy podatkowego, działach finansów przedsiębiorstw i rządowych agencjach podatkowych.

Zgodnie z oświadczeniem American Institute of Certified Public Accountants (AICPA) w sprawie standardów programów ustawicznego kształcenia zawodowego (CPE), Uniwersytet zaleca przyznanie piętnastu punktów CPE (godzin) za każdą ukończoną jednostkę semestralną. Generalnie raport z ocen odzwierciedlający ukończenie kursu jest wystarczającą dokumentacją. Na żądanie komisji księgowej oficjalny odpis zostanie dostarczony bezpłatnie. Punkty CPE są zdobywane w momencie ukończenia kursu. Chociaż nie jesteśmy świadomi, że jakiemukolwiek studentowi Taft University odmówiono zaliczenia CPE za kursy w tym programie, stanowe rady księgowe mają ostateczne uprawnienia w zakresie akceptacji indywidualnych kursów w celu uzyskania zaliczenia CPE.

W zakresie zaliczenia na kształcenie ustawiczne dla agentów zarejestrowanych w IRS i innych osób przygotowujących zeznania podatkowe, kursy w ramach Programu również spełniają standardy określone w Okólniku 230 Departamentu Skarbu.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master of Science w dziedzinie podatków
    • Arlington, Stany Zjednoczone
  • Mgr inż. Finanse, Rachunkowość i Podatki
    • Online
  • Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych
    • Limassol, Cypr