Keystone logo
University of Westminster Magister projektowania i zarządzania wydarzeniami
University of Westminster

Magister projektowania i zarządzania wydarzeniami

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy | Wielka Brytania: 9500 funtów

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Wydarzenia odgrywają istotną rolę w życiu biznesowym, kulturalnym i sportowym wszystkich krajów. W ostatnich latach pojawił się nowy, ekscytujący zawód obejmujący planistów wydarzeń projektujących i organizujących różnorodne wydarzenia oraz promujących różnorodne miejsca docelowe i miejsca, w których się one odbywają.

Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany dla osób, które chcą rozpocząć lub poczynić dalsze postępy w karierze na poziomie kierowniczym w szybko rozwijającej się dziedzinie zarządzania wydarzeniami. Londyn to idealne miejsce do studiowania wydarzeń, z wieloma miejscami na wyciągnięcie ręki. Jako stały gospodarz światowej klasy wydarzeń sportowych i kulturalnych, takich jak Wimbledon, Maraton Londyński, Karnawał w Notting Hill i London Fashion Week, a także jednorazowych mega wydarzeń, takich jak Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Londynie w 2012 r. oraz Rugby w 2015 r. Puchar Świata w Londynie jest powszechnie uznawany za światową stolicę wydarzeń. Dzięki kilkuset obiektom i mnóstwu międzynarodowych wydarzeń biznesowych i rozrywkowych Londyn jest światowym liderem w tej dynamicznej branży.

Kurs ten bada strategiczny rozwój, projektowanie i organizację logistyczną wielu różnych typów wydarzeń. Dowiesz się także, w jaki sposób wydarzenia i konferencje przyczyniają się do wzbogacania życia społeczności i poprawy komunikacji w biznesie, polityce i życiu zawodowym. Rozprawa da ci dalszą możliwość dogłębnego zbadania tematu konferencji lub wydarzenia. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych naukowców i praktyków branżowych, zapewniając cenny wgląd w ten ekscytujący sektor przemysłu.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

 • Powiązania branżowe – posiadamy sieć lokalnych specjalistów i powiązania międzynarodowe, które pomogą Ci przygotować się do kariery w zarządzaniu doświadczeniami i wydarzeniami turystycznymi we wszystkich sektorach
 • Lokalizacja w centrum Londynu – będziesz uczyć się w samym sercu Londynu, jednym z wiodących na świecie miejsc wydarzeń, z mnóstwem obiektów na wyciągnięcie ręki
 • Wizyty studyjne i wycieczki terenowe – w pełni wykorzystujemy naszą doskonałą lokalizację, aby odwiedzać londyńskie miejsca wydarzeń, atrakcje turystyczne i miejsca kulturalne, a także wycieczki terenowe do miejsca docelowego w Wielkiej Brytanii, aby poszerzyć swoje doświadczenie edukacyjne i wiedzę o branży

Po co studiować ten kurs?

 • Lokalizacja w centrum Londynu
  Będziesz uczyć się w sercu Londynu, jednego z wiodących na świecie miejsc wydarzeń, z mnóstwem miejsc na wyciągnięcie ręki.
 • Wizyty studyjne i wycieczki terenowe
  Odwiedzisz londyńskie miejsca wydarzeń, atrakcje turystyczne i miejsca kulturalne, a także wycieczkę terenową do jednego z miejsc w Wielkiej Brytanii, aby poszerzyć swoje doświadczenie edukacyjne i wiedzę o branży.
 • Ucz się od ekspertów
  Będziesz uczył się przez doświadczonych naukowców i praktyków branżowych, dostarczając cennych informacji na temat tej ekscytującej branży.

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania