Keystone logo
University of Westminster Magister komunikacji marketingowej
University of Westminster

Magister komunikacji marketingowej

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 19 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 16 000 GBP (za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Komunikacja marketingowa obejmuje wybór i zastosowanie głównych narzędzi komunikacyjnych dostępnych organizacji w dążeniu do jej celów marketingowych. Praca ta jest często wykonywana przez wyspecjalizowane agencje i obejmuje zarówno myślenie strategiczne, jak i tworzenie kreatywnych rozwiązań. Wymaga połączenia wiedzy opartej na badaniach z praktyką umiejętności na wysokim poziomie, często niezwykle kreatywnych. Kurs obejmuje naukę narzędzi, które stanowią podstawę rozwoju strategii marcomms i platform medialnych do prowadzenia kampanii marcomms.

W ramach kursu będziesz miał okazję studiować marketing cyfrowy, który stanowi sylabus do profesjonalnego dyplomu z marketingu cyfrowego. To przygotuje Cię do przystąpienia do egzaminów dyplomowych po ukończeniu studiów magisterskich, jeśli sobie tego życzysz.

Kurs obejmuje główne techniki komunikacji marketingowej. Zapewnia wystarczającą podstawę marketingową, aby umożliwić łatwą współpracę z osobami zaangażowanymi w proces zarządzania marketingiem. Ostatecznym celem kursu jest zwiększenie indywidualnych perspektyw rozwoju zawodowego poprzez wiedzę o tym, jak zastosować naukę akademicką do najlepszych praktyk komunikacji marketingowej.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania