Keystone logo
University of Westminster Magister finansów i rachunkowości
University of Westminster

Magister finansów i rachunkowości

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 19 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 14 000 GBP (za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Kurs ten został zaprojektowany w celu rozwijania wiedzy, umiejętności, zainteresowań badawczych i perspektyw zawodowych osób, które pracują lub chcą pracować w finansach, zarządzaniu finansami lub księgowości. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś absolwentem z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w rachunkowości, ponieważ oferuje możliwość studiowania modułów, które pokryją ten brak.

Jeśli jesteś absolwentem brytyjskiego organu księgowego lub jego odpowiednika za granicą, możesz ubiegać się o maksymalnie cztery zwolnienia z tego programu magisterskiego, składając wniosek o akredytację wcześniejszego certyfikatu uczenia się.

Kurs zapewnia zwolnienia z 9 części egzaminów Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Westminster Business School jest partnerem edukacyjnym zatwierdzonym przez ACCA Gold i jest jedyną brytyjską instytucją, która oferuje tak wiele zwolnień ACCA po ukończeniu rocznego kursu. Ponadto absolwenci kursu mają szansę wejść na ścieżkę Gateway Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Po pomyślnym zdaniu egzaminu Gateway studenci uzyskają zwolnienia z 11 z 16 egzaminów CIMA.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania