Keystone logo
University of Westminster Magister bezpieczeństwa cybernetycznego i kryminalistyki
University of Westminster

Magister bezpieczeństwa cybernetycznego i kryminalistyki

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 9000 GBP (za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Komputery mają kluczowe znaczenie we wszystkich aspektach naszego codziennego życia; Ponieważ branże, od komunikacji po bankowość, zaczęły na nich polegać, potrzeba poprawy bezpieczeństwa komputerów nigdy nie była większa. Ten kurs koncentruje się na dwóch aspektach cyberbezpieczeństwa: analizie i ocenie ryzyka oraz sposobach jego minimalizacji, a także jak wydobywać i wykorzystywać informacje cyfrowe z szerokiej gamy systemów i urządzeń. Kurs jest tak skonstruowany, że wszyscy studenci omawiają ten sam materiał wprowadzający, ale następnie wybierają specjalizację w cyberbezpieczeństwie lub kryminalistyce cyfrowej.

Studenci biorący udział w kursie zrozumieją naturę zagrożeń bezpieczeństwa, z jakimi borykają się systemy komputerowe oraz rodzaj informacji przechowywanych na urządzeniach cyfrowych (i jak można je z nich wyodrębnić). Będą korzystać z szerokiej i zróżnicowanej gamy najnowocześniejszych technologii i zasobów, w tym:

  • Dedykowane laboratorium komputerowe kryminalistyki.

  • Ponad 30 laboratoriów obliczeniowych z szeroką gamą specjalistycznego i innego oprogramowania zapewniającego dostęp do systemów Linux/UNIX, Windows i Mac OS, wszystkie obsługiwane przez sieci o dużej przepustowości.

  • Dostęp do szeregu tytułów wolnego oprogramowania poprzez szereg inicjatyw akademickich do użytku na komputerach domowych w celach edukacyjnych i osobistych.

  • Wyspecjalizowani technicy, aby zapewnić, że możesz w pełni wykorzystać te technologie.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania