Keystone logo
University of Westminster Magister analityki danych i marketingu
University of Westminster

Magister analityki danych i marketingu

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy | Wielka Brytania: 16 500 funtów – cena za rok akademicki

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Nasz magister analityki danych i marketingu zajmuje się współczesnymi wyzwaniami biznesowymi, koncentrując się na podejmowaniu decyzji opartych na danych w celu osiągnięcia sukcesu marketingowego.

Na tym kursie zdobędziesz umiejętności interpretowania analiz w czasie rzeczywistym, zrozumienia zachowań konsumentów i optymalizacji strategii marketingowych. Będziesz wyposażony w niezbędne narzędzia do poruszania się po krajobrazie marketingu cyfrowego, łącząc wiedzę marketingową z umiejętnościami analitycznymi.

W miarę rozwoju przedsiębiorstw nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności, równości i zrównoważonego rozwoju gwarantuje, że przyczynisz się do przyszłościowego i społecznie odpowiedzialnego podejścia do danych. To zaangażowanie doskonale wpisuje się w zmieniające się potrzeby firm na dzisiejszym globalnym rynku.

Nasze łączone podejście do nauczania zapewnia włączające doświadczenie edukacyjne, obejmujące połączenie wykładów bezpośrednich i zasobów internetowych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Magister analityki danych i marketingu przyjmuje innowacyjne podejście, włączając generatywną sztuczną inteligencję, aby ulepszyć swoje doświadczenia edukacyjne dzięki dynamicznym studiom przypadków, adaptacyjnym quizom i podsumowaniom generowanym przez sztuczną inteligencję, dostosowanym do tworzenia spersonalizowanego środowiska.

Twoje studia zakończą się końcowym dużym projektem, który płynnie integruje teorię i praktykę, pozwalając Ci zaprezentować głębokość swojego zrozumienia i umiejętności w dziedzinie analityki danych i marketingu.

Wyróżnij się w dzisiejszym krajobrazie biznesowym dzięki stopniowi dostosowanemu do współczesnych wyzwań.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

  • Spełniaj wymagania branży w zakresie specjalistów zdolnych do podejmowania decyzji w oparciu o dane
  • Zdobądź umiejętności interpretacji analiz w czasie rzeczywistym, zrozumienia zachowań konsumentów i optymalizacji strategii marketingowych
  • Naucz się wykorzystywać dane do skutecznego planowania marketingowego i zdobywaj przewagę konkurencyjną
  • Połącz wiedzę marketingową z umiejętnościami analitycznymi, aby odnieść sukces w nowoczesnej dziedzinie marketingu
  • Przyczyniaj się do przyszłościowego i społecznie odpowiedzialnego podejścia do danych
  • Nasze mieszane podejście do dostarczania zapewnia włączające doświadczenie edukacyjne
  • Możliwości uczenia się w miejscu pracy pozwalają zastosować swoje umiejętności w rzeczywistych warunkach i nawiązać kontakty · Ćwicz na tych samych aplikacjach Adobe Creative Cloud, z których korzystają najlepsze agencje, w naszym dedykowanym laboratorium marketingu cyfrowego, Switch 23

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Realizacja programu

O szkole

pytania