Keystone logo
University of Westminster MA. Sztuka i nowe technologie
University of Westminster

MA. Sztuka i nowe technologie

London, Wielka Brytania

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1700 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy | Wielka Brytania: 11 500 funtów

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Magister sztuki i nowych technologii bada eksperymentalne zastosowania technologii kreatywnych w praktyce artystycznej, rozwój zaawansowanych umiejętności cyfrowych i ich wpływ na społeczeństwo, kulturę i środowisko.

Będziesz zachęcany do uznania technologii za integralną część procesu twórczego, wyruszenia w podróż eksploracyjną i poszukiwania innowacyjnych kierunków, aby poszerzyć i wzbogacić swoją praktykę. Może to obejmować współpracę z technologią, wykorzystanie potencjału interakcji człowiek-komputer, tworzenie narracji za pomocą technik transmedialnych, wspieranie zaangażowania odbiorców i kultury partycypacji, tworzenie obiektów interaktywnych oraz konstruowanie i przekształcanie przestrzeni fizycznych i cyfrowych.

Praktyka studyjna i laboratoria pozwalają na pomysłowe wykorzystanie zaawansowanych technologii, takich jak rzeczywistość wirtualna i rozszerzona, technologie geolokalizacji, produkcja wirtualna, fotogrametria, obliczenia fizyczne, kreatywne kodowanie, technologie czujników, innowacje do noszenia, środowiska interaktywne i kreatywne zastosowanie sztucznej inteligencji .

Kurs odpowiada na zapotrzebowanie branży kreatywnej na wszechstronnych, pomysłowych i zaawansowanych technologicznie absolwentów szkół artystycznych i kładzie duży nacisk na umiejętności zawodowe. Dzięki modułom podstawowym i rocznemu modułowi praktyki zawodowej będziesz angażować się w projekty w świecie rzeczywistym, które rzucają wyzwanie praktykom i konwencjom sztuki cyfrowej i mediów kreatywnych. Będziesz tworzyć prace dla różnych odbiorców, platform i kontekstów, współpracować ze społecznościami i sieciami oraz stawić czoła wyzwaniom ze świata rzeczywistego i wyzwaniom branżowym.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

  • Fantastyczna lokalizacja – będziesz cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi ze studiowania w naszym kampusie Harrow – zaledwie 20 minut jazdy metrem od centrum Londynu, światowego centrum przemysłu kreatywnego i technologicznego
  • Udogodnienia — będziesz mieć dostęp do obiektów na poziomie branżowym, w tym Emerging Media Space, laboratoriów komputerowych, fotograficznego green screenu, studiów filmowych, montażowni, warsztatów 3D, druku 2D i drukowania fotograficznego oraz ciemni
  • Kurs został opracowany na podstawie badań Uniwersyteckiego Centrum Badawczego CREAM (Centrum Badań nad Sztuką i Mediami) na podstawie wiedzy CREAM. Nasza globalna sieć zapewnia dostęp do możliwości profesjonalnej produkcji i zaangażowania publicznego, od wystaw i występów po platformy internetowe i pokazy filmowe
  • Wybierz swoją ścieżkę – ten kurs wspiera rygorystyczne eksperymenty i „twórczą zabawę” jako sposób komunikacji, odkrywania i rozwijania spostrzeżeń. Otrzymasz wsparcie w opracowaniu elastycznego podejścia do wybranego obszaru specjalizacji

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Buduj powiązania branżowe

Nasze dedykowane moduły praktyki zawodowej pomogą Ci rozwinąć silne powiązania w sektorze sztuki i technologii w Londynie i poza nim.

Ucz się w otwartym, wspierającym środowisku

Poznaj swoją praktykę, korzystając ze wsparcia naszej kadry akademickiej i technicznej.

Najnowocześniejsze udogodnienia

Ciesz się udogodnieniami na poziomie branżowym, w tym Emerging Media Space, laboratoriami komputerowymi, fotograficznymi studiami green screen i filmowymi, studiami montażowymi, warsztatami 3D, drukiem 2D i drukiem fotograficznym oraz zapleczem ciemni.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Realizacja programu

O szkole

pytania