Keystone logo
University of Westminster MA
University of Westminster

MA

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 8 000 GBP (opłaty za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Ten kurs ma na celu przygotowanie przyszłych liderów branży Public Relations. Nauczysz się nie tylko praktycznych umiejętności wymaganych do rozpoczęcia kariery w PR, ale także umiejętności badawczych i analitycznych, które pomogą Ci iść do przodu. Będziesz tworzyć kampanie, prezentować się klientom, organizować konferencję prasową oraz tworzyć filmy i blogi, a także pisać raporty badawcze, eseje i rozprawy doktorskie. Poznasz również kwestie mające wpływ na branżę, takie jak etyka zawodowa i wpływ mediów cyfrowych.

Kurs ma bliskie powiązania z londyńską branżą PR i jest jednym z nielicznych wybranych przez brytyjskie profesjonalne organy PR, Stowarzyszenie Konsultantów ds. Relacji Publicznych (PRCA) i Chartered Institute of PR (CIPR) do ich inicjatyw partnerskich na Uniwersytecie. Te kontakty z czołowymi praktykami PR pomogą Ci zdobyć praktyczną wiedzę i zrozumienie potrzebne do pracy w PR.

Kurs łączy umiejętności praktyczne z narzędziami analitycznymi i jest wysoce partycypacyjny. Weźmiesz udział w warsztatach, debatach, seminariach, prezentacjach i ćwiczeniach grupowych obejmujących tworzenie boisk i prezentowanie kreatywnych pomysłów na kampanie.

Akredytacja kursu

Kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Public Relations (CIPR) i Public Relations Consultants Association (PRCA).

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania