Keystone logo
University of Westminster Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw mgr inż
University of Westminster

Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw mgr inż

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 7 000 GBP (opłaty za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Magister zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw został zaprojektowany w celu rozwijania umiejętności przeprowadzania zaawansowanych analiz i badań w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw w kontekście globalnym.Studia magisterskie prowadzone są od 1998 roku przez Wyższą Szkołę Architektury i Miast.

Jeśli nie jesteś w stanie studiować na pełnym magisterskim kursie, oferujemy również Dyplom Podyplomowy Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz Certyfikat Podyplomowy Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Najważniejsze powody, dla których warto studiować u nas

 • Zdobądź poufną wiedzę branżową — usłyszysz od prelegentów z branży i uzyskasz prawo do członkostwa studenckiego w Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).Korzyści z członkostwa obejmują subskrypcję online magazynu CILT oraz możliwość współpracy z regionalnymi grupami członków i forami w celu zbudowania profesjonalnej sieci.
 • Kurs akredytowany - Kurs ten jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).
 • Sukces absolwenta – Absolwenci tego kursu przeszli do pracy dla wielu organizacji, w tym dostawców usług logistycznych, producentów, sprzedawców detalicznych i sektora publicznego.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

 • Studiuj w centrum Londynu
  Z siedzibą w naszym kampusie Marylebone, będziesz w idealnym miejscu, aby uzyskać dostęp do doświadczenia zawodowego i możliwości nawiązywania kontaktów w sercu centrum Londynu.
 • Akredytowany kurs
  Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).
 • Globalna perspektywa
  Ten kurs został zaprojektowany w celu rozwijania umiejętności inicjowania i przeprowadzania zaawansowanych analiz i badań w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw w kontekście globalnym.

Akredytacja zawodowa

Ten kurs magisterski jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT), a absolwenci są zwolnieni z wymagań edukacyjnych dotyczących członkostwa w Instytucie (MILT) lub Chartered Membership (CMILT).

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania