Keystone logo
University of Westminster Inżynieria oprogramowania (konwersja) mgr
University of Westminster

Inżynieria oprogramowania (konwersja) mgr

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* 8500 £ – dom / 14 000 £ – Międzynarodowy

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Kurs ten przeznaczony jest dla absolwentów innych niż informatyka i zapewnia podstawową i najbardziej zaawansowaną praktyczną wiedzę i umiejętności, których potrzebuje profesjonalny inżynier oprogramowania, aby odnieść sukces w dzisiejszej branży IT.

Jesteś absolwentem kierunku pozainformatycznego z podstawowym doświadczeniem i zainteresowaniem informatyką, który chciałby wejść do branży IT? Pracujesz już w branży IT i chciałbyś podnieść swoje umiejętności techniczne i wiedzę? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi „tak”, ten kurs jest dla Ciebie.

Inżynieria oprogramowania to zastosowanie metod inżynieryjnych, praktyk i dyscyplin do tworzenia i utrzymywania aplikacji i systemów oprogramowania. Profesjonalny inżynier oprogramowania pracuje z tymi podejściami inżynieryjnymi, aby tworzyć oprogramowanie w systematyczny, wymierny i zdyscyplinowany sposób.

Wybierając ten kurs, zdobędziesz zasadniczo praktyczne doświadczenie w programowaniu i stosowaniu inżynierii oprogramowania w wielu nowych i ważnych obszarach IT i informatyki. Ponadto rozwiniesz silne zrozumienie teorii leżącej u podstaw tych praktycznych umiejętności.

Aby zapewnić sobie jak najlepsze perspektywy zatrudnienia po zakończeniu kursu, zdobędziesz umiejętności obejmujące różne obszary: umiejętności techniczne, takie jak programowanie, tworzenie oprogramowania obiektowego, praktyczne doświadczenie w zakresie narzędzi programistycznych; umiejętności miękkie, takie jak myślenie analityczne i krytyczne, komunikacja, prezentacja i prezentacja, praca zespołowa i recenzowanie; oraz umiejętności zawodowe, takie jak pisanie CV, planowanie, poszukiwanie pracy, praktyka na rozmowach kwalifikacyjnych.

Zmiany techniczne w tworzeniu oprogramowania zachodzą w szybkim tempie. Towarzyszy temu stały wzrost złożoności tworzonych systemów, w szczególności komputerów mobilnych. Ten kurs da ci najlepsze teoretyczne i praktyczne umiejętności, aby rozpocząć karierę i odnieść sukces w tym ekscytującym i wymagającym sektorze.

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania