Keystone logo
University of Westminster Interaktywna praktyka medialna MA
University of Westminster

Interaktywna praktyka medialna MA

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 10 000 GBP (opłaty za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Ten ekscytujący nowy multidyscyplinarny program magisterski jest w pełni zaprojektowany, aby odzwierciedlać potrzeby współczesnych branż mediów interaktywnych, łącząc kreatywne technologie, interaktywność i praktyki projektowe w kulturach cyfrowych z myślą o użytkowniku.

Interaktywna praktyka medialna łączy szeroką gamę cyfrowych technologii kreatywnych, łączących przede wszystkim projektowanie, technologię i interakcję z umiejętnościami cyfrowymi, poprzez projektowanie zorientowane na użytkownika dla wyników komercyjnych ze standardem branżowym.

Interactive Media Practice stawia użytkownika w centrum doświadczenia i koncentruje się na projektowaniu i tworzeniu treści w obszarach takich jak tworzenie aplikacji mobilnych, urządzenia do noszenia, gry, strony internetowe rich media, interaktywne przewodniki i instalacje, immersyjna VR, reklama nowej generacji oraz wirtualne i systemy rzeczywistości rozszerzonej, poprzez media społecznościowe, potężny e-marketing i przedsiębiorczość poprzez protokół innowacji.

Według nieżyjącego już dyrektora generalnego Apple, Steve’a Jobsa, branża aplikacji „jest warta kilka miliardów funtów rocznie i zatrudnia około 40 000 osób, co stanowi około 10% całkowitej siły roboczej audiowizualnej. Sektory takie jak gry i aplikacje oparte na dźwięku wykazują jeszcze szerszy wzrost, w którym dostawcy tacy jak Apple zapłacili łącznie dwa miliardy dolarów aplikacjom w samych Stanach Zjednoczonych”.

Kurs obejmuje kulturę hackathonu ze specjalistycznymi laboratoriami hakerskimi, które mogą pochwalić się nowo zaprojektowanymi elastycznymi przestrzeniami edukacyjnymi, w których studenci mogą bardziej współpracować nad protokołami innowacji, co sprzyja kreatywnemu zapylaniu nowych pomysłów. Wielu studentów będzie pracowało nad raportami branżowymi na żywo, a także nad własnymi projektami niezależnie w ramach naszych klastrów kursów i poza nimi. To oparte na współpracy podejście do uczenia się i badań często prowadzi do udanych projektów, które są opłacalne komercyjnie i szybko zyskują uznanie w branży dzięki naszym pokazom na koniec roku.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania