Keystone logo
University of Westminster Integracyjne zdrowie i dobre samopoczucie mgr
University of Westminster

Integracyjne zdrowie i dobre samopoczucie mgr

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 000 / per year *

W kampusie

* dla studentów z UE / międzynarodowych - 8500 GBP dla studentów z Wielkiej Brytanii

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Dobre zdrowie i dobre samopoczucie stają się w coraz większym stopniu przedmiotem zainteresowania rządów, decydentów i badaczy, ponieważ stajemy w obliczu różnorodnych i wieloaspektowych wyzwań XXI wieku.Jednocześnie rozwój podejść salutogenicznych doprowadził do możliwości przyjęcia bardziej integracyjnych, zróżnicowanych i holistycznych podejść.Kariera w zdrowiu i dobrym samopoczuciu to obszary wzrostu w naszej gospodarce.

Na naszym kursie ocenisz współczesne wyzwania związane ze zdrowiem i opieką społeczną z perspektywy multidyscyplinarnej i odkryjesz rozwiązania interdyscyplinarne, systemowe i zaangażowane w społeczność.

Niezbędne jest, aby polityki i praktyki dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia, oparte na badaniach opartych na dowodach, były opracowywane w celu rozwoju i wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia w sposób, który jest odpowiedni i zrównoważony.Nasz kurs kładzie duży nacisk na zastosowanie metod badawczych i ewaluacyjnych do krytyki praktyk zdrowotnych i dobrego samopoczucia dostępnych dla jednostek, społeczności i społeczeństw.

Zapoznasz się z szerokim i zróżnicowanym zakresem pojęć, w tym z wpływem przepisywania leków w sytuacjach społecznych i dobrostanem jednostek i społeczności, globalnym podejściem do zdrowia i dobrego samopoczucia, opracowywaniem polityki dotyczącej zdrowia i dobrego samopoczucia w Wielkiej Brytanii oraz relacji zawodowych i przywództwo w sektorze.Będziesz zachęcany do odkrywania i generowania rozwiązań transformacyjnych w celu rozwiązywania problemów i opracowywania krytycznych odpowiedzi na istniejące praktyki w tych obszarach.

Rozwiniesz umiejętności zawodowe i atrybuty potrzebne do przeglądania, projektowania i prowadzenia projektów badawczych, które oceniają aspekty integracyjnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nasz kurs kładzie nacisk na przedsiębiorczość, a Ty będziesz miał możliwość rozważenia zarówno ekonomii, jak i przydatności interwencji zdrowotnych oraz rozwinięcia umiejętności potrzebnych do przetargu i pisania przypadków biznesowych.

Różnorodność studentów jest mile widziana, przyjmowana i wspierana na tym kursie i jest uważana za kluczową siłę przyszłego rozwoju absolwentów, którzy są w stanie sprostać różnorodnym wyzwaniom w zakresie zdrowia.

Po ukończeniu naszego kursu będziesz mieć szereg umiejętności interpersonalnych, w tym przywództwo, facylitację, coaching oraz praktykę refleksyjną i nadzorczą.Będziesz mógł zastosować interwencje w zakresie dobrostanu i odporności, które są kluczowymi umiejętnościami profesjonalnych liderów w dziedzinie zdrowia i przemysłu.

Najważniejsze powody, dla których warto studiować u nas

 • Nasz zespół zajmujący się kursami ma duże doświadczenie w dostarczaniu inicjatyw na rzecz dobrego samopoczucia w firmach, organizacjach, placówkach edukacyjnych i placówkach opieki zdrowotnej
 • Dobrostan staje się coraz bardziej poszukiwany i wspierany jako istotny element społeczeństwa, biznesu i edukacji.Nasz kurs zapewni Ci umiejętności potrzebne, aby stać się odnoszącym sukcesy profesjonalistą od dobrego samopoczucia
 • Nasi pracownicy mają silne powiązania z pracodawcami we wszystkich sektorach, którzy są zaangażowani w projektowanie programów nauczania i poradnictwo zawodowe

Dlaczego warto studiować ten kurs?

 • Obszar wzrostu gospodarczego
  Dobrostan staje się coraz bardziej poszukiwany i wspierany jako istotny element społeczeństwa, biznesu i edukacji.
 • Podejście multidyscyplinarne
  Ocenisz współczesne wyzwania związane ze zdrowiem i opieką społeczną z perspektywy multidyscyplinarnej i zbadasz rozwiązania interdyscyplinarne, systemowe i angażujące społeczność.
 • Silne powiązania z pracodawcami
  Nasi pracownicy mają silne powiązania z pracodawcami we wszystkich sektorach, którzy są zaangażowani w projektowanie programów nauczania i poradnictwo zawodowe.

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania