Keystone logo
University of Westminster Globalny rozwój MA
University of Westminster

Globalny rozwój MA

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 000 *

W kampusie

* międzynarodowa: £15000 | Wielka Brytania: £8,500

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Globalny rozwój MA oferuje interdyscyplinarne, praktyczne, oparte na umiejętnościach szkolenie, aby stać się kompetentnym, etycznym praktykiem rozwoju po ukończeniu studiów.

Program opiera się na trzech powiązanych ze sobą obszarach wiedzy: rozwoju, sprawiedliwości społecznej i zrównoważonym rozwoju. Będziesz uczyć się z czterech powiązanych ze sobą dyscyplin akademickich, w tym ekonomii politycznej, socjologii politycznej, stosunków międzynarodowych i geografii człowieka.

Poprzez wybór podstawowych i opcjonalnych modułów w programie, obejmiesz podstawowe aspekty teorii rozwoju, zidentyfikujesz kluczowe kwestie stojące przed globalnym rozwojem i nauczysz się etycznych, politycznych i praktycznych rozważań dotyczących wyboru podejść do sprostania wyzwaniom. Otrzymasz zaawansowane szkolenie w zakresie metod badawczych i umiejętności analitycznych, w połączeniu z praktycznym szkoleniem opartym na umiejętnościach w zakresie rozwiązywania problemów, współpracy i analizy polityki.

Oprócz nauczania w klasie, będziesz także brać udział w wycieczkach i wizytach w terenie oraz wchodzić w interakcje z profesjonalistami z sektora rozwoju, stosując swoją wiedzę i umiejętności w rzeczywistych kontekstach. Zapewni to cenny wgląd w wyzwania i możliwości związane z globalnym rozwojem oraz możliwość budowania sieci kontaktów podczas nauki.

Zespół prowadzący kurs jest zaangażowany w oferowanie transformacyjnego doświadczenia edukacyjnego. Zyskasz dogłębne zrozumienie teorii i koncepcji leżących u podstaw etyki, polityki i ekonomii zrównoważonego rozwoju globalnego, a także rozwiniesz różne atrybuty absolwenta, profesjonalne efekty uczenia się, kluczowe umiejętności transferowalne i rozwój osobisty.

Najważniejsze powody, dla których warto z nami studiować

  • Interdyscyplinarna i krytyczna wiedza oraz zrozumienie kluczowych wyzwań związanych z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ i ogólnym rozwojem globalnym.
  • Podejście stosowane: oprócz teorii uczenia się, kurs pomaga rozwijać i stosować umiejętności i wiedzę.
  • Myśl przewodnia w zakresie globalnego rozwoju dla różnych sektorów zawodowych
  • Fantastyczni prelegenci i sieci kontaktów: oprócz zespołu akademickiego z doświadczeniem zawodowym, będziesz także uczyć się od decydentów z organizacji na całym świecie.
  • Możliwości rozwoju kariery: w tym staże i praktyki oraz powiązania z organizacjami rozwojowymi, takimi jak ONZ, UE, służba cywilna i organizacje pozarządowe.
  • Z siedzibą w Londynie: ucz się w tętniącej życiem, tętniącej życiem stolicy, z globalną perspektywą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania