Keystone logo
University of Westminster Globalny MA
University of Westminster

Globalny MA

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 8500 GBP/rok

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Od Al Jazeery po Hollywood, od Disneya po China Central TV, Amazon, Alphabet/Google, Netflix, Alibaba i Tencent, media coraz częściej działają w kontekście globalnym.Ten kurs oferuje kompleksowe interdyscyplinarne podejście do globalnych mediów i jest przeznaczony dla osób pracujących lub chcących pracować w branżach medialnych.

Zbadasz kluczowe wydarzenia w branży mediów i komunikacji związane z logiką globalizacji i zbadasz złożoną naturę procesu globalizacji w mediach.Zdobędziesz odpowiednią, dobrze ugruntowaną, wysokiej jakości edukację i bazę umiejętności, umożliwiającą rozwinięcie jasnego i wszechstronnego zrozumienia komunikacji i środków masowego przekazu.

W oparciu o ciągłą ocenę kurs jest prowadzony na wykładach i seminariach przez zespół z najwyżej ocenianego Instytutu Badań nad Komunikacją i Mediami w Westminster (CAMRI).Będziesz częścią tętniącego życiem wielokulturowego wydziału akademickiego, który może pochwalić się silną kulturą badawczą i mieć możliwość uczestniczenia w regularnych rozmowach z zewnętrznymi mówcami (naukowcami i praktykami) na temat różnych zagadnień związanych z komunikacją i środkami masowego przekazu.

Westminster jest wiodącym dostawcą w tej dyscyplinie akademickiej i znajduje się w pierwszej dziesiątce wśród brytyjskich instytucji zajmujących się komunikacją i mediami w rankingu QS World University Rankings 2021.Uniwersytet zajmuje również 4 miejsce w Wielkiej Brytanii w Kompletnym przewodniku uniwersyteckim 2022 w zakresie jakości badań w dziedzinie komunikacji i studiów medialnych.

Najważniejsze powody, dla których warto studiować u nas

 • Studiuj w wiodącym środowisku badawczym - będziesz uczyć się w środowisku Communication and Media Research Institute (CAMRI), wiodącego na świecie centrum badania mediów i komunikacji od ponad 30 lat i znanego z krytycznych i międzynarodowych badań.
 • Zajęcia pozalekcyjne i możliwości nawiązywania kontaktów — będziesz mieć możliwość uczestniczenia w regularnych wykładach prowadzonych przez ekspertów z zewnątrz na różne aktualne tematy, a także w warsztatach i konferencjach, które gromadzą naukowców akademickich, przedstawicieli przemysłu, organów regulacyjnych i decydentów.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

 • Wiodącym dostawcą
  Jesteśmy w pierwszej dziesiątce wśród brytyjskich instytucji zajmujących się komunikacją i mediami w rankingu QS World University Rankings 2021, a także na 4. miejscu w Wielkiej Brytanii w Complete University Guide 2022 for Research Quality in Communication and Media Studies.
 • Ucz się od czołowych badaczy
  Nasi naukowcy są światowej sławy badaczami pracującymi w naszym wiodącym na świecie Instytucie Badań nad Komunikacją i Mediami (CAMRI).
 • Łatwy dostęp do centrum Londynu
  Zlokalizowany zaledwie 20 minut jazdy metrem od centrum miasta, będziesz w idealnym miejscu, aby uzyskać dostęp do doświadczenia zawodowego i możliwości nawiązywania kontaktów w londyńskich branżach medialnych.

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania