Keystone logo
University of Westminster FinTech z mgr analityki biznesowej
University of Westminster

FinTech z mgr analityki biznesowej

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 19 000 / per year *

W kampusie

* Wielka Brytania/UE - międzynarodowy: 15 000 GBP

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Eksplozja Big Data i przyjęcie Cloud Computing zmienia sektor usług finansowych. Firmy stoją w obliczu rewolucji opartej na technologii, wymagającej nowych modeli biznesowych i konieczności szybkiego dostosowania usług i operacji przez firmy.

Nasz FinTech z Business Analytics MSc łączy wiedzę na temat rynków finansowych i instytucji z umiejętnościami opracowywania i wdrażania rozwiązań technologicznych w celu poprawy usług finansowych z większą szybkością, dokładnością i przy niższych kosztach. Ten interdyscyplinarny kurs ma na celu rozwinięcie dogłębnego zrozumienia technik i aplikacji finansowych, które przekształcają sektor i dają początek nowemu ekosystemowi finansowemu. Nauczysz się stosować technologie, produkty i podejścia stosowane w biznesie: Technologia Blockchain, Waluty Cyfrowe, Big Data, Analityka Predykcyjna, Sztuczna Inteligencja i Uczenie Maszynowe.

Chociaż nasz program akademicki jest oparty na teorii, ma silną orientację praktyczną. Wykorzystasz umiejętności kodowania i analityki, aby opracowywać informacje biznesowe i finansowe w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów. Studenci mają dostęp do naszego specjalnie zaprojektowanego pakietu Financial Markets Suite, wykorzystującego dane rynkowe na żywo za pośrednictwem najnowocześniejszej platformy Bloomberg. Będziesz mieć również możliwość odbycia stażu pracy w jednej z naszych organizacji partnerskich lub ukończenia projektu badawczego w celu utrwalenia nauki.

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania