Keystone logo
University of Westminster Finanse (bankowość) mgr
University of Westminster

Finanse (bankowość) mgr

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 000 / per year *

W kampusie

* Czesne w Wielkiej Brytanii i UE: 14 000 GBP (cena za rok akademicki); Czesne międzynarodowe: 14,500 £ (cena za rok akademicki)

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Podsumowanie kursu

Magister finansów (z bankowością lub finansami międzynarodowymi Pathways ) został zaprojektowany specjalnie w celu zaspokojenia pojawiających się potrzeb pracodawców w globalnym sektorze usług finansowych. Ten wysoce elastyczny kurs zapewnia umiejętności finansowe, które są najnowocześniejszą wiedzą i rozwojem w naszej branży, a także swobodę specjalizowania się w obszarze zainteresowań.

Ten wyjątkowy tryb studiów zapewni Ci podstawową teorię i umiejętności analityczne, których potrzebujesz w finansach, a następnie dogłębną naukę w bankowości lub finansach międzynarodowych poprzez specjalistyczne moduły studiów.

Mgr Finansów z siedzibą w centrum Londynu przedstawi Ci studia przypadków i doświadczenia, które pomogą przekształcić Twoje umiejętności, abyś mógł rozwiązywać złożone problemy finansowe w branży.

Ukończysz studia z zestawem umiejętności potrzebnych do kariery w globalnych usługach finansowych; umiejętność rozwiązywania złożonych problemów w jasny i systematyczny sposób; komunikować się jasno, aby informować odbiorców zarówno specjalistycznych, jak i niespecjalistycznych; oraz korzystać z odpowiednich narzędzi programowych i finansowych baz danych do rozwiązywania złożonych problemów przy użyciu metod i modeli ilościowych.

Kluczową korzyścią płynącą ze studiowania finansów na University of Westminster jest dostęp do najnowocześniejszego pakietu Financial Markets Suite (FMS) Westminster Business School, który wykorzystuje wyłącznie platformę Bloomberg jako źródło nauczania i badań. Zyskasz bezpośrednią ekspozycję na technologię, powszechnie przyjętą w wiodących globalnych bankach inwestycyjnych i uczysz się w czasie rzeczywistym w środowisku rynkowym.

Będziesz miał również okazję wysłuchać zewnętrznych prelegentów i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i wyzwaniami branży finansowej.

Dzięki naszemu Pathway będziesz mieć większą elastyczność w projektowaniu własnej kariery, a po konsultacjach z prowadzącymi kurs będziesz mógł podejmować świadome decyzje dotyczące przyszłego zatrudnienia.

Kurs magisterski finansów obejmuje zarówno treści teoretyczne, jak i praktyczne, oferując szansę na rozwinięcie pierwszego stopnia i / lub doświadczenia zawodowego z szeroką wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą ci osiągnąć doskonałe wyniki w swojej karierze.

Wszyscy studenci kursu będą przestrzegać wspólnego ogólnego zestawu modułów w pierwszym semestrze studiów (od września do grudnia), po czym wybierzesz Pathway , w którym będziesz się specjalizować do końca swoich studiów (od stycznia do sierpnia).

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania