Keystone logo
University of Westminster Biznes Filmowy MA
University of Westminster

Biznes Filmowy MA

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowe: 19 000 GBP/rok - Wielka Brytania/UE: 16 500 GBP/rok

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Ten kurs ma na celu wyposażenie studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności w branży filmowej, a my dostarczamy je z BFI (British Film Institute) jako naszym partnerem branżowym.

To program rozwoju zawodowego dla osób, których aspiracje zawodowe obejmują wspieranie, finansowanie i marketing dobrych filmów. Oprócz osób już związanych z branżą filmową, kurs ma na celu wsparcie osób z księgowości, prawa, logistyki i innych dziedzin, które chcą wejść do zawodu.

Studia podyplomowe prowadzone w sercu Londynu przypadną do gustu zarówno profesjonalistom filmowym, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, jak i osobom aspirującym do pracy w branży, w tym osobom z doświadczeniem w biznesie, finansach lub prawie.

Stworzenie trwałej kariery w branży filmowej wymaga wiedzy z dziedzin takich jak finanse, prawo czy marketing. Komunikacja, networking i budowanie relacji są również kluczem do sukcesu zawodowego w branży filmowej. Ten kurs pomoże Ci uzyskać kompleksowe zrozumienie branży poprzez praktyczne doświadczenia i wyzwania biznesowe. Studenci będą zaangażowani w projekty branżowe na żywo, staże i możliwości marketingowe, które zwiększą ich zrozumienie tego, jak działa przemysł filmowy.

Program ma na celu przygotowanie Cię do wyzwań współczesnego biznesu filmowego, budowanie kontaktów branżowych, poszerzanie umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i rozwijanie większej przenikliwości komercyjnej. Ma na celu objęcie kreatywnych indywidualnych umiejętności rozwiązywania problemów wraz z niezbędnymi umiejętnościami biznesowymi i negocjacyjnymi.

Studenci mogą również uzyskać dostęp do zaproszonych prelegentów, wydarzeń sieciowych, kontaktów branżowych, mentoringu i możliwości stażu za pośrednictwem naszego partnera branżowego, BFI. Będziesz miał również okazję współpracować z Regent Street Cinema, zdobywając cenne doświadczenie w rzeczywistych projektach dystrybucji filmów.

Najważniejsze powody, by studiować u nas

  • Współpraca z Regent Street Cinema – zlokalizowana obok kultowego londyńskiego Regent Street Cinema, z możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia we współpracy z zespołem produkcyjnym kina nad marketingiem, dystrybucją i pokazami filmów
  • Ten przełomowy kurs, prowadzony przez wiodących naukowców i profesjonalistów z branży gościnnej , zwiększy Twoją zdolność do skutecznego promowania, finansowania i dystrybucji produkcji filmowych
  • Brytyjski Instytut Filmowy — nasz partner branżowy w zakresie tego kursu, Brytyjski Instytut Filmowy (BFI), wiodąca brytyjska organizacja zajmująca się ruchomym obrazem, zapewnia studentom dostęp do różnorodnych prelegentów branżowych, wydarzeń sieciowych i możliwości stażu

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Doświadczenie w branży

Kurs otrzymuje znaczne wsparcie ze strony branży, a zdobędziesz doświadczenie w pracy z profesjonalistami i liderami branży.

Zwiększ swoje perspektywy zawodowe

Nauczysz się kluczowych umiejętności biznesowych, takich jak przywództwo i marketing, a także niezbędnej wiedzy z zakresu zarządzania branżą i odpowiedniej teorii akademickiej.

Ucz się od ekspertów branżowych

Będziesz uczyć się od doświadczonych znawców branży i regularnie słuchać i nawiązywać kontakty z liderami branży podczas naszych rozmów z gośćmi.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania