Keystone logo
University of Westminster Architektura i zrównoważone dziedzictwo MA
University of Westminster

Architektura i zrównoważone dziedzictwo MA

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy | Wielka Brytania: 9500 funtów

Postgraduate Online Open Day

Wstęp

Magister Architektury i Zrównoważonego Dziedzictwa oferuje wyróżniający się program dla osób zainteresowanych studiowaniem historycznego środowiska zbudowanego. Kurs stanowi wyjątkową platformę dla studentów, którzy mogą rozwijać karierę w praktyce dziedzictwa lub angażować się w specjalistyczne badania.

Łącząc praktykę i teorię, studia magisterskie na kierunku architektura i zrównoważone dziedzictwo koncentrują się na interdyscyplinarnym podejściu opartym na współpracy, aktywnym uczeniu się i zdobywaniu umiejętności. Kładąc nacisk na zdolność do zatrudnienia, studia przypadków na żywo i autentyczną ocenę, kurs ten został zaprojektowany w celu wychowania nowego pokolenia profesjonalistów zajmujących się dziedzictwem środowiska zbudowanego.

W trakcie całego kursu będziesz analizować adaptacyjne ponowne wykorzystanie i modernizację zabytkowych budynków, a także kwestie zaangażowania społeczności i zarządzania dziedzictwem sprzyjającym włączeniu społecznemu. Tematy te zostaną zbadane w ramach podstawowych modułów w kontekście ekonomii, prawodawstwa i polityki. Będziesz przygotowany do stawienia czoła obecnym wyzwaniom związanym ze zmianami klimatycznymi, dążeniem do budowania zrównoważonych społeczności, rewitalizacją miast i technologią cyfrową.

Magister Architektury i Zrównoważonego Dziedzictwa został również zaprojektowany tak, aby zapewnić elastyczność wyboru opcjonalnych modułów, które są zgodne z Twoim stylem uczenia się i celami zawodowymi. Takie podejście wzbogaci dyskusje i zwiększy możliwości współpracy.

Możliwość uzyskania wglądu w dziedzictwo architektoniczne i architektoniczno-środowiskowe ma kluczowe znaczenie dla tego kursu i może być zastosowana przy wyborze studiów przypadku i metod badawczych do końcowej pracy dyplomowej. Kurs ma na celu umożliwienie ci samodzielności i samorozwoju, zwiększając perspektywy kariery i szanse na zatrudnienie.

Główne powody, dla których warto uczyć się z nami

  • Wycieczka terenowa - aby pogłębić zrozumienie branży i połączyć koncepcje teoretyczne z rzeczywistymi praktykami, w ramach kursu wybierzesz między wycieczkami zagranicznymi i londyńskimi. *
  • Wybierz swoją specjalizację - możesz wybrać z naszej szerokiej gamy opcjonalnych modułów, aby dogłębnie zbadać obszary specjalizacji.
  • Ucz się od ekspertów - będziesz uczyć się od naukowców i praktyków, ekspertów w tej dziedzinie, którzy są zaangażowani w publikacje, badania i doradztwo dla różnych organizacji w Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej.
  • Lokalizacja w centrum Londynu - nasza lokalizacja w centrum Londynu umożliwia interakcję z szeroką gamą praktyków i organizacji, a także korzystanie z szerokiej gamy zabytków miasta.
  • Powiązania branżowe - Szkoła nawiązała kontakty z Historic England, The Twentieth Century Society, SAVE Britain's Heritage, The IHBC oraz licznymi architektami konserwatorskimi i władzami lokalnymi, które dodatkowo wzbogacą twoje doświadczenie edukacyjne.

* Wycieczki terenowe są oferowane w zależności od dostępności. Intencją uniwersytetu jest zawsze organizowanie wycieczek terenowych, ale zdarzały się przypadki, w których ulegało to zmianie w połowie roku z powodu okoliczności niezależnych od uniwersytetu.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Ucz się od nauczycieli-ekspertów

Nasi uznani na całym świecie naukowcy mają różnorodne doświadczenia i bogate doświadczenie w pracy jako architekci, planiści, specjaliści ds. dziedzictwa, turystyki i wydarzeń, kuratorzy i badacze.

Wycieczka

Wybierz między międzynarodową lub londyńską wycieczką terenową, aby pogłębić zrozumienie branży i połączyć się z rzeczywistymi praktykami.

Fantastyczna lokalizacja

Będziesz studiować w samym sercu Londynu, globalnego miasta, z mnóstwem zabytków i miejsc docelowych na wyciągnięcie ręki.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Realizacja programu

O szkole

pytania