Keystone logo
© Eva Dang
Westminster Kingsway College

Westminster Kingsway College

Westminster Kingsway College

Wstęp

Westminster Kingsway College jest jednym z największych dostawców edukacji w centrum Londynu i oferuje centra nauczania w całej stolicy, które oferują szeroki wachlarz kursów, w tym kursy języka angielskiego, ścieżki do uniwersytetu i kursy licencjackie.

Każdego roku Westminster Kingsway College przyjmuje międzynarodowych studentów z całego świata . Nasza kosmopolityczna społeczność Kolegium obejmuje ponad 60 narodowości mówiących w 54 różnych językach . Zapraszamy studentów wszystkich narodowości, którzy osiedlili się w Wielkiej Brytanii lub specjalnie po to, aby uczyć się u nas. Możesz uczyć się u studentów z całego świata, a twoje doświadczenie z nami zostanie znacznie wzbogacone przez tę różnorodność. College oferuje szeroką gamę kursów z możliwością przejścia na uniwersytet. Mamy doskonałą reputację w branży hotelarskiej, a nasi wybitni absolwenci to szef kuchni telewizyjnej Jamie Oliver.

59923_soho.jpg

Wszystkie kursy oferowane przez Westminster Kingsway College zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać doświadczenie edukacyjne. Oferujemy szereg kursów dla studentów zagranicznych, którzy chcą rozwinąć umiejętności zawodowe lub zdobyć kwalifikacje akademickie.

Westminster Kingsway College jest akredytowany przez British Council do nauczania języka angielskiego i jest członkiem angielskiego UK. Nauczanie języka angielskiego w Westminster Kingsway College zostało również uznane za centrum doskonałości przez EL Gazette, gazetę dla języka angielskiego i edukacji międzynarodowej, opartą na niedawnej inspekcji British Council.

Kursy specjalistyczne w Westminster Kingsway College obejmują:

 • Międzynarodowe kursy języka angielskiego
 • Międzynarodowe dyplomy gościnności w kuchni
 • Kursy zawodowe w branżach kreatywnych
 • Studia licencjackie w biznesie i sztuce kulinarnej

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

Dlaczego warto uczyć się u nas

Decydując się na naukę w Westminster Kingsway College, będziesz robił wielki krok w kierunku tworzenia ekscytującej i udanej przyszłości, podczas studiów w jednym z najbardziej ekscytujących i tętniących życiem miast na świecie. Udaj się do Londynu w Anglii i możesz chodzić tymi samymi ulicami, co królowie, królowie, księżniczki i księżniczki, których uczyłeś się na lekcji historii, czytać w gazetach i oglądać w telewizji. Od London Eye, do National Gallery i Tower of London, czy wolisz historię, czy sztukę nowoczesną, znajdziesz ją tutaj, w tym ekscytującym mieście. Możesz spacerować po naszych pięknych parkach i ogrodach, odwiedzić światowej klasy muzea i galerie oraz rozkoszować się kulturą, sztukami i teatrem. Będziesz także mógł odwiedzić pobliskie miejsca, takie jak wybrzeże w Brighton, ogrody hrabstwa Kent, miejsce narodzin Szekspira w Stratford-upon-Avon i słynną królewską rezydencję zamku Windsor. Położony w samym sercu miasta, Westminster Kingsway College znajduje się w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu można podróżować do naszych europejskich sąsiadów.

Dlaczego Westminster Kingsway College

Studenci zagraniczni w Westminster Kingsway College mają dostęp do szerokiej gamy kursów w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, aby zapewnić najlepszą naukę.

College oferuje:

 • Pierwszorzędne nauczanie od wykładowców i trenerów, którzy pracowali w wybranej przez Ciebie branży i rozwinęli swoje umiejętności pedagogiczne, aby pomóc Ci w nauce i maksymalnym wykorzystaniu wybranego przez Ciebie przedmiotu specjalistycznego
 • Nauczyciele i pomocnicy są dostępni, aby wesprzeć Cię podczas studiów
 • Postęp na wielu różnych uniwersytetach, w tym na uniwersytetach Russell Group
 • Doskonałe wyniki dla studentów zaangażowanych w studia i opłacalne kursy zapewniające stosunek jakości do ceny
 • Pierwszorzędne udogodnienia i zasoby we wszystkich naszych ośrodkach College z bezpłatnym dostępem do Internetu i członkostwem w naszych centrach szkoleniowych. Centra kształcenia zostały zaprojektowane specjalnie dla osób posługujących się językami innymi niż angielski, co gwarantuje, że wszyscy studenci z zagranicy mogą w pełni korzystać z udogodnień.
 • Doskonała lokalizacja w pobliżu głównego dworca kolejowego i stacji metra w centrum Londynu
 • Zespół międzynarodowy i zespół wsparcia dla studentów oferujący pomoc i porady podczas studiów
 • Szansa wzięcia udziału w krajowych konkursach i wydarzeniach podczas studiów w Westminster Kingsway College
 • Bezpieczne i wygodne środowisko do nauki, które pomoże ci zmaksymalizować każdą okazję do osiągnięcia twoich osobistych celów.

Międzynarodowa pomoc biurowa

International Officer jest pierwszym punktem kontaktowym dla studentów zagranicznych, którzy są zainteresowani ubieganiem się o studia w Westminster Kingsway College. Możemy również zaoferować szeroką gamę dodatkowego wsparcia dla studentów zagranicznych w Westminster Kingsway College, aby pomóc w doradztwie w zakresie postępów kursu i porad finansowych. Pomagamy również studentom zagranicznym w znalezieniu zakwaterowania za pośrednictwem wyspecjalizowanych dostawców zakwaterowania.

Wiza

Westminster Kingsway College jest sponsorem 4 poziomu. Nasz kompetentny personel pomoże Ci w procesie ubiegania się o wizę Tier 4 i krótkoterminowe badanie wizowe.

Lokalizacje

 • London

  Victoria Centre, Vincent Square, SW1P 2PD, London

pytania