Keystone logo
Western University Faculty of Social Science

Western University Faculty of Social Science

Western University Faculty of Social Science

Wstęp

Jeden z największych i najbardziej zróżnicowanych wydziałów nauk społecznych w Kanadzie, mamy osiem głównych wydziałów - antropologii, ekonomii, geografii, historii, Departament Zarządzania i Studiów Organizacyjnych DAN, Nauk Politycznych, Psychologii i Socjologii - oraz interdyscyplinarny Wydział Gender , Seksualność i Nauki o Kobietach (które są również częścią Nauk humanistycznych i humanistycznych). Oferujemy również innowacyjne programy akademickie, takie jak amerykanistyka, archeologia stosowana; Lotnictwo komercyjne; Badania rdzenne; Stosunki międzynarodowe, migracja i stosunki etniczne; Administracja publiczna, historia publiczna. W kwietniu 2017 r. Wydział liczy ponad 235 wykładowców w pełnym wymiarze godzin, 6500 studentów studiów licencjackich i 660 absolwentów. Mamy również sieć absolwentów, która składa się z ponad 70 000 absolwentów mieszkających na całym świecie.

Jako wskaźnik jakości naszych studentów, kohorta studentów rozpoczynających studia licencjackie w latach 2015-16 z Zachodu miała najwyższą średnią wejść spośród wszystkich uniwersytetów w kraju. Pod względem wpływu badań i reputacji Wydział konsekwentnie plasuje się wśród 100 najlepszych wydziałów nauk społecznych na świecie według Rady ds. Oceny i Akredytacji Szkolnictwa Wyższego, Korporacji QS i rankingów akademickich światowych uniwersytetów. Nasi profesorowie otrzymali również liczne wyróżnienia w nauczaniu, w tym kilka prestiżowych nagród 3M Teaching Awards. Połączenie naszej doskonałości badawczej i wysokiej jakości instrukcji jest ważnym powodem, dla którego ankiety wśród studentów pokazują, że Western zapewnia „najlepsze doświadczenia studenckie wśród kanadyjskich uniwersytetów intensywnie prowadzących badania.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Ottawa

    University Private,120, K1N 6N5, Ottawa

    pytania