Keystone logo
West Virginia Wesleyan College

West Virginia Wesleyan College

West Virginia Wesleyan College

Wstęp

West Virginia Wesleyan College stawia przed studentami wyzwanie, aby przez całe życie rozwijali swój potencjał intelektualny, etyczny, duchowy i przywódczy, a także ustalali i utrzymywali standardy doskonałości.

West Virginia Wesleyan tworzy wyjątkowe środowisko uczenia się, które umożliwia naszym uczniom rozwijanie umiejętności, wartości, relacji i perspektywy, które pozwolą im znaleźć zatrudnienie, zwiększyć zatrudnienie i być liderami przez całe życie. Są dobrze przygotowani, by odnieść sukces i być szanowanymi obywatelami szybko zmieniającego się świata.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Buckhannon

    College Avenue,59, 26201, Buckhannon

    pytania