Keystone logo
Webster University Athens

Webster University Athens

Webster University Athens

Wstęp

Webster Ateny Poświęcona jest wspieraniu kultury kampusu, która obejmuje i docenia różnorodność i integrację oraz promuje międzynarodowe zrozumienie i uznanie. Przygotowanie studentów do skutecznego, odpowiedzialnego i dynamicznego zaangażowania we współczesne społeczeństwo, w którym żyją i służą, a także doskonałości i przywództwa w życiu osobistym i zawodowym. Nasz kampus znajduje się w Poznaniu Ateny, Grecja - w historycznej dzielnicy Krakowa Plaka.

Jakość edukacji

Naszym celem jest osiągnięcie Twoich wykształceniowych aspiracji. Otrzymywanie unikalnych doświadczeń edukacyjnych w Webster Athens można uzyskać dzięki naszej pomocy, dzwoniąc do Biuru Rekrutacji pod numerem +30 211-990-5309 i +30 211-990-5329.

uczenie się przez działanie

Niezależnie od tego, czy interesujesz się biznesem czy komunikacją, będziesz aktywnym uczniem w Webster Athens. Jeśli w klasie nie daje Ci wystarczająco dużo "praktycznych doświadczeń", nasza lokalizacja w stolicy Grecji zapewni wiele możliwości stażowych.

Na podstawie pierwszego imienia

Webster Athens ma niskie proporcje studentów i wykładowców oraz przeciętny poziom klasy. Wydział uzyskuje wiedzę na temat studentów na podstawie imion i są łatwo dostępne, aby pomóc studentom w razie potrzeby.

Webster Athens poświęcona jest doskonałości w nauczaniu, włączając międzynarodową perspektywę do programu nauczania. Na każdym kroku, otrzymasz uwagę i wsparcie, które musisz rozwijać.

Oferujemy amerykańskie licencjackie i magisterskie w elastycznej strukturze, która promuje akademicką głębię i zachęca do zbadania różnorodnych zainteresowań. W Webster w Atenach będziesz miał możliwość budowania umiejętności i kompetencji poprzez podróże studyjne, konferencje i staże. W naszym kampusie będziesz studiować w kulturowym środowisku, które stworzy długą sieć międzynarodową.

Uniwersytet Webster, założony w St. Louis w stanie Missouri, w 1915 roku, jest niedochodowym uniwersyteckim uniwersytetem Stanów Zjednoczonych, który jest akredytowany przez Komisję Wyższej Nauki. Środowisko edukacyjne Uniwersytetu Webster łączy udogodnienia małych uczelni z możliwościami dużego. Wszystko na swoim kampusie zapewnia praktyczne podejście do edukacji, które jest związane z profesjonalnym światem, który wkrótce wejdziesz.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Athens

    9 Ipitou Street, 105 57, Athens

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania