Keystone logo
Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Wstęp

Uniwersytet Webster

Louis, Missouri w 1915 roku, Webster University jest akredytowanym, non-profit amerykańskim uniwersytetem z ponad 100 lokalizacjami w dziesięciu krajach. Obecnie w kampusach Webster na całym świecie studiuje 22 000 studentów. Webster University cieszy się międzynarodową reputacją w zakresie nauczania i doskonałości akademickiej. Znany z innowacyjnych, akredytowanych programów edukacyjnych, Webster spełnia potrzeby studentów, firm i pracujących dorosłych na całym świecie.

Webster Leiden Campus jest jednym z czterech międzynarodowych kampusów zlokalizowanych w Europie. Jest to jedyny instytut szkolnictwa wyższego w Holandii oferujący amerykańskie akredytowane stopnie naukowe (zarówno wykształcenie BA/BS, jak i MA/MBA). Odkąd Webster rozpoczął oferowanie amerykańskich stopni w Holandii w 1983 roku, ponad 1600 studentów ukończyło studia. Jej absolwenci pracują w wielu najbardziej prestiżowych i ciekawych firmach i organizacjach na świecie.

Webster Leiden Campus

 • Webster rozpoczął działalność w 1983 roku w uroczym budynku w historycznym centrum Leiden.
 • Webster jest jedynym akredytowanym instytutem szkolnictwa wyższego w Holandii oferującym amerykańskie akredytowane stopnie (zarówno wykształcenie BA / BS, jak i MA / MBA).
 • Obecnie dom dla 300 studentów reprezentujących 50-plus narodowości z siecią absolwentów prawie 2,000 studentów.
 • Webster jest uniwersytetem non-profit (Stichting) poświęconym doskonałości

Dlaczego Webster Leiden?

Webster Leiden Campus została założona w 1983 roku i od tego czasu ukończyło ją ponad 2000 studentów z ponad 50 krajów. Jesteśmy jedynym instytutem szkolnictwa wyższego oferującym amerykańskie akredytowane stopnie naukowe w Holandii z pięcioma szkołami i kolegiami: Arts & Sciences, Business & Technology, Communications, Education, and Fine Arts.

Nasza misja jest odważna i odpowiednia dla tych czasów: Webster University, światowa instytucja, zapewniająca wysokiej jakości doświadczenia edukacyjne, które przekształcają studentów dla globalnego obywatelstwa i indywidualnej doskonałości.

Główne powody, dla których warto studiować w Webster Leiden Campus

Jeśli planujesz studiować na amerykański stopień za granicą, oto nasze najważniejsze powody, dla których powinieneś wybrać Webster Leiden Campus jako miejsce studiów.

 • Studia w sercu Europy
  • Położony w samym sercu Holandii, nasz kampus Leiden sąsiaduje z Hagą i Amsterdamem, gdzie mieści się wiele organizacji i firm o zróżnicowanej i międzynarodowej sile roboczej i klienteli. Nasza strategiczna lokalizacja i globalny zasięg przyciągają sieć światowej klasy wydziałów, często pochodzących prosto z tych samych międzynarodowych firm i organizacji, które zapewniają naszym studentom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, w którym głęboka wiedza akademicka łączy się z profesjonalną wiedzą.
 • Amerykańska edukacja w Europie
  • Webster Leiden jest jedynym uniwersytetem, który ułatwia możliwość uzyskania amerykańskiej edukacji i akredytacji w Holandii.
 • Elastyczna struktura stopni naukowych
  • Elastyczna struktura stopni Webster promuje głębię akademicką i szerokość intelektualną, zachęcając do odkrywania różnorodnych zainteresowań. Około połowa twoich kursów będzie koncentrować się na twoim głównym obszarze studiów. Twoje pozostałe kursy mogą być przydzielone do drugiego kierunku, akcentu, mniejszości lub certyfikatu.
 • Jest w przystępnej cenie
  • W porównaniu z innymi europejskimi miejscami docelowymi, takimi jak Wielka Brytania, Holandia jest przystępnym miejscem do zdobycia stopnia. Koszty życia są znacznie niższe w "miastach uniwersyteckich", takich jak Leiden, zwłaszcza w porównaniu z tym, co można znaleźć w Londynie czy Paryżu. NS, narodowy przewoźnik kolejowy w kraju, oferuje również bardzo zniżkowe bilety dla studentów w ramach programu OV-Chipkaart. Oprócz wielu zniżek studenckich oferowanych przez restauracje, teatry i inne firmy, życie bez samochodu to nie tylko opcja, ale praktycznie sposób na życie. O wiele łatwiej jest poruszać się pociągiem lub rowerem.
 • Rok orientacyjny "Zoekjaar" dla absolwentów
  • Po ukończeniu studiów w Webster, świat ekscytujących możliwości stanie się dla Ciebie dostępny. Orientation Year for Graduates Seeking Employment" to zezwolenie na pobyt, którego celem jest zatrzymanie zagranicznych talentów na holenderskim rynku pracy. Na złożenie wniosku o to roczne pozwolenie na pobyt mają Państwo czas do trzech lat od ukończenia studiów.
 • Biuro Karier
  • Centrum Karier Webster University ma na celu umożliwienie studentom zaprezentowania się z jak najlepszej strony podczas ubiegania się o staże lub pracę. Misją Centrum Kariery jest edukacja naszych studentów na temat procesu rozwoju kariery i opcji branżowych, upoważniając ich do podejmowania świadomych decyzji zawodowych. Ponadto, dążymy do przygotowania naszych studentów do uczenia się przez doświadczenie (tj. staże i prace społeczne), zatrudnienia i dalszej edukacji oraz łączenia organizacji zatrudniających z naszymi zróżnicowanymi talentami studenckimi.

Rankingi

Globalne uznanie dla Uniwersytetu Webster

 • Webster University nadal zajmuje czołowe miejsce w kategorii Regionalne Uniwersytety - Środkowy Zachód w 2020 U.S. News and World Report Best Colleges
 • Programy Study Abroad uplasowały się w pierwszych 2 procentach z 1500 college'ów i uniwersytetów badanych w "America's Best Colleges" 2019 edycji U.S. News & World Report
 • Forbes' "America's Top Colleges" 2018, i uznany za jeden z najlepszych w kraju dla programów studiów za granicą
 • TheBestSchools.org uznał Webster za jeden z najlepszych programów studiów magisterskich online

Lokalizacje

 • Leiden

  Webster Leiden Campus Boommarkt 1 , 2311 EA, Leiden

  pytania