Keystone logo
Washington College

Washington College

Washington College

Wstęp

Założony w 1782 roku Washington College był pierwszą uczelnią czarterowaną w suwerennych Stanach Zjednoczonych Ameryki. Generał George Washington pożyczył nam swoje nazwisko, podarował 50 gwinei naszej fundacji i służył w naszej pierwszej Radzie Wizytatorów i Gubernatorów. W tamtych czasach naszym celem było kultywowanie odpowiedzialnych przywódców-obywateli. W dzisiejszych czasach staramy się dać naszym studentom szansę odniesienia sukcesu na własnych warunkach poprzez celowe wybory, umożliwiając zdrową i regenerującą się globalną społeczność.

Studenci Washington College ściśle współpracują z wyjątkowymi wykładowcami nad projektami, które ich pasjonują. Dzięki niezależnym badaniom wspieranym przez programy takie jak Cater Society i Toll Fellows oraz praktycznym doświadczeniom edukacyjnym nasi uczniowie mają dostęp do niesamowitych możliwości bez względu na to, czego się uczą. Wydrukuj zeszyt na zabytkowych maszynach drukarskich w Domu Literackim Rose O'Neill, zeskanuj rzekę Chester z pokładu jednego ze statków badawczych Centrum Środowiska i Społeczeństwa lub poznaj historię Ameryki w naszym kolonialnym mieście dzięki Starr Center. Połącz starożytną mądrość i nowoczesną naukę z laboratorium żywności Eastern Shore, aby zoptymalizować zdrowie ludzi i środowiska.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Chestertown

  Washington Avenue,300, 21620, Chestertown

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania